Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Medal za wspieranie Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy

Wójt Dariusz Grzywiński został uhonorowany pamiątkowym medalem Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy.

Wyróżnienie podczas ostatniej sesji Rady Gminy Strzałkowo wręczył mu dyrektor LO Tadeusz Raczkowski.

– W imieniu Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego składam Panu serdeczne podziękowania za serce i sympatię dla naszej szkoły oraz decyzje podejmowane dla podniesienia jakości pracy Liceum.

Dzięki zaangażowaniu Pana i Samorządu Strzałkowa, Liceum Ogólnokształcące w Słupcy, do którego uczęszczają także uczniowie z Gminy Strzałkowo, funkcjonuje coraz lepiej i efektywnie kształci kolejne pokolenia młodych ludzi – czytamy w liście przekazanym przez dyrektora Raczkowskiego.

Wójt podziękował za otrzymane wyróżnienie, życząc jednocześnie odchodzącemu na emeryturę dyrektorowi pomyślności oraz realizacji planów i zamierzeń.


Najnowsze komentarze
 • A to wspieranie to prywatne, czy w imieniu Gminy? Jak w imieniu Gminy, to na ręce p. przewodniczącego powinno być przekazane.

  • Pan Raczkowski otrzyma od Grzywińskiego wyróżnienie : Zasłużony dla gminy Strzałkowo.

  • „Zapewne prywatne” albowiem wójt w przeciwieństwie do przewodniczącego ma z czego wspierać zarabiając prawie 20 tys. zł miesięcznie

  • Panie wójcie dobrze że wspiera Pan słupeckie liceum bo kształcą się tam młodzi ludzie z Gminy Strzałkowo

 • Tak właśnie funkcjonuje towarzystwo wzajemnej adoracji. Wzajemnie się lansuja. Ależ to banalne.

 • To mieszkańcom płacącym podatki należy się medal za wspieranie LO. Wójt wstydu nie ma !!! Wspierał przecież z pieniędzy podatnika a nie z własnych prywatnych. Myślę, że wszyscy mamy dosyć tego CYRKU. Rozwijajcie Strzałkowo, Słupcę itd. tak aby nasz region choć trochę przypominał Wrześnię i jej okolice. Co do Liceum to mieszkańcy i uczniowie mają opinię oto taką , że LO przez ostatnie lata podupadło i jest po prostu słabą szkołą średnią.

 • Pewnie nie wiesz , ale wójt burmistrz reprezentuje Ciebie i wszystkich mieszkańców i robi to za Twoje pieniądze

 • Słupca i pewnie wiemy że tak jest…. Ale pewnie też ktoś może myśleć tak jak dzisiejsza totalna opozycja która totalnie krytykuje wszystko co zrobi obecny Rząd. Po drodze Ci z taką postawa???? A zatem nie zabraniaj nikomu tak samo myśleć komuś wobec Wójtów, Burmistrzów. Jak totalnie to bez wyjątków, Klasa polityczna pokazuje nam trendy.

Dodaj komentarz