Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Mentalnie zostaliśmy jeszcze w Lidze Okręgowej”

Porażkę w Kobylnicy z tamtejszym Piastem 3:1 ponieśli seniorzy Polanina Strzałkowo.

Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Łukasz Szygenda.-Mecz w Kobylnicy był chyba naszym najsłabszym w tym sezonie.

Niestety, ale wydaje mi się,  że przegraliśmy go jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Mentalnie zostaliśmy jeszcze w Lidze Okręgowej i albo będziemy dążyć do tego by całym zespołem to zmienić albo w przyszłym sezonie wrócimy szczebel niżej.

Brakowało zaangażowania i walki, ale przede wszystkim odwagi by przejąć inicjatywę. Kilku zawodników musi sobie uświadomić, że ten awans o który wszyscy walczyliśmy wiąże się z jeszcze większym poświęceniem, z ciężką i regularną pracą na treningach oraz stuprocentową gotowością do gry w każdym meczu.

Wiem, że moich zawodników stać na to by wygrywać ale musimy do tego bardzo szybko dojrzeć. W tej lidze nie ma miejsca na proste indywidualne błędy ponieważ są one konsekwentnie wykorzystywane przez przeciwnika.

Wczoraj Piast był zespołem lepszym pod każdym względem i zdecydowanie zasłużył na zwycięstwo- podsumowuje trener Wojciech Henke. 18 września u siebie strzałkowianie zagrają u siebie ze Stellą Luboń.

W Lidze Okręgowej Czarni Ostrowite wygrali na wyjeździe z MKS Dąbie 3:1. Dwa gole dla zespołu Damiana Augustyniaka zdobył Adrian Stawowy, a jedno trafnie z rzutu karnego dorzucił Krystian Augustyniak.

W niedzielę zmierzą się u siebie z Wartą Eremitą Dobrów.

 

FOTO: Archiwum


Brak komentarzy

Dodaj komentarz