Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Metamorfoza Moc Kobiecej Energii 2024. Niezwykłe wyniki!

W ciągu zaledwie 6 tygodni, uczestniczki wyzwania Moc Kobiecej Energii straciły niemal 20 kg masy ciała, 20 kg tkanki tłuszczowej i odmłodniały o 33 lata w wieku metabolicznym!

W środę 3 lipca 2024 zakończyłyśmy to wyzwanie z wielką pompą. Każda uczestniczka spotkania otrzymała prezent – bawełnianą torbę, przewodnik po Wellosophy, dyplom uczestnictwa w spotkaniu oraz mnóstwo pozytywnej energii!

Gościem specjalnym był Maciej Kryczało, który opowiadał o zdrowym stylu życia. Spotkanie było otwarte dla każdego. Ostatecznie gościliśmy ponad czterdzieści kobiet.

 

Zobacz, co uczestniczki mówią o naszym wyzwaniu:

Marlena: „Wyzwanie Moc Kobiecej Energii różni się od innych programów tym, że mamy codzienny kontakt z mentorkami. Każdy problem, pytanie było od razu wyjaśniane. Celem było 10 000 kroków dziennie, co wcześniej wydawało się trudne, a teraz KAŻDY znalazł czas na spacer!”

Elżbieta: „Wyzwanie zmieniło moje podejście do jedzenia. Zrozumiałam, co kładę na talerz. Największym momentem oświecenia było odkrycie, że nie potrzebuję głodówek, aby być szczęśliwą i czuć się wolną.”

Renata B.: „Nikt nie zrozumie kobiety tak, jak druga kobieta z podobnymi myślami i celem. Wspierająca grupa pomaga przetrwać trudne momenty.”

 

Już 15 lipca startuje kolejne wyzwanie – Wakacyjna Metamorfoza Moc Kobiecej Energii 2024!

6 tygodni, 6 tematycznych spotkań, 4 mikrodziałania i najlepsze na świecie wsparcie grupy kobiet z podobnymi problemami.

Wyzwanie poprowadzą:

– Entuzjastka zdrowego stylu życia, psychotraumatolożka Monika Janiak-Bartkowiak
– Psychodietetyczka Dorota Szpiler-Maciejewska
– Dermokonsultantka Monika Sularz

Zaopiekujemy się Twoim ciałem, duchem i umysłem w stylu Wellosophy. Wyzwanie jest kameralne, mamy miejsce tylko dla 25 Kobiet. Taka liczba jest odpowiednia, żebyśmy mogły zaopiekować się Tobą tak, jak tego chcemy. Mamy doświadczenie! Wyzwania organizujemy od 2017 roku!

 

Do udziału zachęcają też uczestniczki poprzednich wyzwań:

Renata Ś.: „Podejście prowadzących do każdej z nas było indywidualne. Zmieniło to moje podejście do posiłków. Nie trzeba jeść mniej, żeby schudnąć!”

Ela: „Kobietom, które się zastanawiają, powiedziałabym, by nie czekały tak długo jak ja. Nikt tu do niczego nie zmusza. Można zrezygnować w każdej chwili, ale gdy się załapie bakcyla, to nie ma odwrotu.”

Joasia: „Od wyzwania prowadzę zdrowy tryb życia, jem wg modelu talerza, mam dużo ruchu i zaraziłam tym moją rodzinę. Największym momentem AHA było zrzucenie pierwszych 3 kg. Nasze mentorki zachowują pełną anonimowość.”

 

Bezpłatna analiza składu masy ciała!

Jesteś ze Słupcy lub okolic? Zgłoś się na darmową, niezobowiązującą analizę składu ciała i zdecyduj, czy chcesz przystąpić do wyzwania.

Zgłoś się TUTAJ. Nie czekaj! Dołącz do nas i poczuj moc kobiecej energii!

 

 

*materiał sponsorowany