Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mężczyzna przygnieciony przez drzewo w Słupcy

Silna wichura, jaka przeszła w sobotę wieczorem przez nasz region doprowadziła do wypadku, w którym interweniowały służby.

Strażacy walczyli między innymi z pozrywanymi gałęziami i przewróconymi drzewami. Jedno z groźniejszych zdarzeń miało miało miejsce przed godziną 20:00 przy ulicy Gajowej w Słupcy.

Wówczas prawdopobnie silny wiatr sprawił, że jedno z drzew przewróciło się na przechodzącego nieopodal mężczyznę przygniatając jego nogę.

Poszkodowany oswobodzony został przez osoby będące na miejscu zdarzenia, które zadzwoniły po pomoc i zaopiekowały się nim do czasu ich przyjazdu.

Na miejscu pojawili się strażacy z PSP w Słupcy oraz karetka, którą mężczyzna trafił do szpitala.  Niebezpiecznie było także w Wymysłowie w Gminie Zagórów, gdzie drzewo przewróciło się na samochód.

Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 


Najnowsze komentarze
  • Nie mężczyznę tylko 16-nasto latka. Gdy zaczeła się wichura grupka nastolatków próbowała uciec z lasu, gdyby Słupca oświetliła drogę może by zauważyli skąd spada drzewo…

    • A teraz chłopak walczy o życie… jakoś gazety nie chcą o tym pisać. Brak oświetlenia zrobiło swoje

  • Jest to 16 letni chłopak a nie mężczyzna. Nikt nie wiedział że będzie taka wihura, nastolatkowie w tych czasach chodzą wszędzie.
    Gdzie przynajmniej jakieś powiadomienie że będą silne wiatry, żeby się nie zbliżać co lasów?
    I brawa dla osób które mu tam pomogły i nie zostawiły go samego mimo takiej pogody. Wierzymy, że z tego wyjdzie!!

Dodaj komentarz