
Odpowiedź na swoją interpelację dotyczącą zakupu rowerów elektrycznych otrzymał radny Miasta Słupcy, Marcin Pietrzykowski.
O jego inicjatywie pisaliśmy TUTAJ.-W odpowiedzi na Pana interpelację zgłoszoną w dniu 27 kwietnia br., a dotyczącą dofinansowania do zakupu roweru elektrycznego, uprzejmie informuję, że miasto Słupca w chwili obecnej nie przewiduje wsparcia zakupu roweru elektrycznego dla mieszkańców Miasta.
Jednocześnie pragnę podkreślić, że każda inicjatywa służąca ochronie środowiska, a tym samym ochronie zdrowia mieszkańców jest godna rozważenia. Niemniej jednak podejmowane inicjatywy należy dostosowywać do możliwości stworzenia odpowiedniego programu i na jego podstawie możliwości ich sfinansowania- czytamy w odpowiedzi burmistrza, Michała Pyrzyka.
FOTO: Poglądowe
Brak komentarzy