Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Miasto nie planuje zdalnej nauki zimą

Temat zdalnej nauki został poruszony podczas miejskiej komisji.

O to, czy słupeccy uczniowie mogą uczyć się zdalnie ze względu na potencjalne oszczędności w ogrzewaniu szkół pytała radna, Katarzyna Rybicka.

-Nie chcemy tego robić. Nie mamy tego w planach, tym bardziej, że wiemy jaki skutek to zdalne nauczanie na naszych dzieciach w trakcie pandemii wywarło, jeśli chodzi o kontakty i aktywność społeczną.

Nie planujemy tego, ale nigdy nie wiadomo jak to będzie-mówił burmistrz, Michał Pyrzyk.

 

 

2 odpowiedzi

  1. A co Wy macie do gadania? Dostajecie scenariusz (instrukcję) i bez zastanowienia, z obawy o własne interesy realizujecie je. Tak jak policja rozkazy. Wszystko w temacie. Po co te złudzenia? Daliście przykład podczas pani demi..

    1. Uwaga, zastanów się o czym piszesz. O jakie własne interesy Ci chodzi. Przychodzi email od Czarnka i bez stawiania oporu wszystkie samorządy mają się dostosować. Głosowałeś na prawych i sprawiedliwych to masz. Prosty temat. Burmistrz nie pozwoli na zamknięcie szkół w ramach oszczędności ciepła. Gorzej mają sąsiedzi zza miedzy. tam już jest bardzo trudna sytuacja ze szkołami. Sądząc po twojej retoryce to długo zdalnie się uczyłeś. Nie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *