Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Miasto nie planuje zdalnej nauki zimą

Temat zdalnej nauki został poruszony podczas miejskiej komisji.

O to, czy słupeccy uczniowie mogą uczyć się zdalnie ze względu na potencjalne oszczędności w ogrzewaniu szkół pytała radna, Katarzyna Rybicka.

-Nie chcemy tego robić. Nie mamy tego w planach, tym bardziej, że wiemy jaki skutek to zdalne nauczanie na naszych dzieciach w trakcie pandemii wywarło, jeśli chodzi o kontakty i aktywność społeczną.

Nie planujemy tego, ale nigdy nie wiadomo jak to będzie-mówił burmistrz, Michał Pyrzyk.

 

 


Najnowsze komentarze
  • A co Wy macie do gadania? Dostajecie scenariusz (instrukcję) i bez zastanowienia, z obawy o własne interesy realizujecie je. Tak jak policja rozkazy. Wszystko w temacie. Po co te złudzenia? Daliście przykład podczas pani demi..

    • Uwaga, zastanów się o czym piszesz. O jakie własne interesy Ci chodzi. Przychodzi email od Czarnka i bez stawiania oporu wszystkie samorządy mają się dostosować. Głosowałeś na prawych i sprawiedliwych to masz. Prosty temat. Burmistrz nie pozwoli na zamknięcie szkół w ramach oszczędności ciepła. Gorzej mają sąsiedzi zza miedzy. tam już jest bardzo trudna sytuacja ze szkołami. Sądząc po twojej retoryce to długo zdalnie się uczyłeś. Nie pozdrawiam.

Dodaj komentarz