Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Miasto zachęca do uiszczania opłaty za psy

Miejskie gadżety czekają na właścicieli czworonogów, którzy zdecydują się uregulować opłatę za posiadanie psów w mieście.

– Kilka dni temu obchodzone było święto wszystkich psiaków, które przypada na 1 lipca. Data ta została ustanowiona przez redakcję czasopisma „Przyjaciel Pies” i nie jest przypadkowa.

To właśnie z początkiem lata najwięcej psów trafia do schronisk. Miejmy nadzieję, że takich przypadków będzie coraz mniej.

A tym czasem zapraszamy właścicieli piesków/psów, którzy dokonali opłaty za psa, do odbioru odblaskowych chust, które zapewnią bezpieczeństwo Państwa pupilom po zmroku.

Poniżej nasz wspaniały, wręcz urodzony model prezentuje mały gadżet. Odbiór chust w Urzędzie Miasta, pok. 102 – poinformował w swoich mediach społecznościowych burmistrz, Jacek Szczap.

3 odpowiedzi

  1. Nareszcie ktoś w magistracie pomyślał, że opłaty za posiadanie psa należy uiszczać.
    Jakoś sprzątanie kup po psie słabo idzie a sprzątanie też kosztuje. Dlaczego mam płacić za sprzątanie po psie, który nie jest na moim utrzymaniu ?

  2. Witam . To ja zadam inne , pytanie . Dlaczego mam płacić podatek za psa, który całe życie biega po mojej posesji i nigdy nie wyszedł za bramę? Idąc takim tokiem myślenia to kiedy zostanie wprowadzona opłata za koty ?

  3. Szalet miejski zamknięty na 4 spusty pół roku różni wędrowcy robią ,, kupę,, gdzie popadnie np w piwnicy bloku ,
    jeśli tylko się uda . Szczurów pełno ludzie kręcą filmiki sobie i swiat płynie błogo ……………….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *