Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Miasto zaprasza do konsultacji w związku z rewitalizacją słupeckiego rynku

Konsultacje społeczne z mieszkańcami miasta Słupcy oraz organizacjami działającymi na jego terenie ogłosił burmistrz, Michał Pyrzyk.

-Celem konsultacji jest uzyskanie opinii dotyczących projektu koncepcyjnego dla zadania „Rewitalizacja Słupeckiego Rynku”.

Konsultacje rozpoczną się od dnia 12.12.2022 roku i będą trwać do dnia 31.12.2022 roku.

 

 

Konsultacje odbywać się będą poprzez podanie w formie wizualnej w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej miasta projektu koncepcyjnego dla zadania „Rewitalizacja Słupeckiego Rynku”.

Opinie należy składać w formie elektronicznej poprzez platformę zamieszczoną na stronie www.miasto.slupca.pl, a także wersji papierowej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Słupcy ul. Pułaskiego 21.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: um@miasto.slupca.pl. Opinie zgłaszać mogą jedynie mieszkańcy miasta Słupcy oraz organizacje zrzeszające mieszkańców miasta i prowadzące działalność na terenie miasta Słupcy- czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Link do elektronicznej ankiety konsultacyjnej znajdziecie TUTAJ.


Najnowsze komentarze
  • Rynek w Słupcy nigdy nie był reprezentacyjny. Nawet nie nazywał się Rynkiem tak jak w wielu miastach. To jest skrzyżowanie kilku ulic i tyle. Tam już nic się nie dzieje. Jak zamkną Rosmana to możecie co najwyżej nową trawę posiać. Centrum Słupcy jest daleko na północ od „rynku”. Może czas to zrozumieć i nie wydawać na siłę pieniędzy bo się „dostało”?

    • Skoro dostaliśmy na Rynek, to jak nie wykorzystamy tych pieniędzy, to trzeba będzie je zawrócić. Jak zwrócimy, to rząd PiS da je na TVP albo inne dziadostwo.

  • Ręce precz od rynku, zapewne będziecie chcieli go zabetonować jak w większości miast ,a na tym betonie postawić kilka donic z jakimiś krzaczorami udających zieleń.

    • Spójrz na projekt i nie siej demagogii

Dodaj komentarz