Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Miasto zaprasza do konsultacji w związku z rewitalizacją słupeckiego rynku

Konsultacje społeczne z mieszkańcami miasta Słupcy oraz organizacjami działającymi na jego terenie ogłosił burmistrz, Michał Pyrzyk.

-Celem konsultacji jest uzyskanie opinii dotyczących projektu koncepcyjnego dla zadania „Rewitalizacja Słupeckiego Rynku”.

Konsultacje rozpoczną się od dnia 12.12.2022 roku i będą trwać do dnia 31.12.2022 roku.

 

 

Konsultacje odbywać się będą poprzez podanie w formie wizualnej w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej miasta projektu koncepcyjnego dla zadania „Rewitalizacja Słupeckiego Rynku”.

Opinie należy składać w formie elektronicznej poprzez platformę zamieszczoną na stronie www.miasto.slupca.pl, a także wersji papierowej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Słupcy ul. Pułaskiego 21.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]. Opinie zgłaszać mogą jedynie mieszkańcy miasta Słupcy oraz organizacje zrzeszające mieszkańców miasta i prowadzące działalność na terenie miasta Słupcy- czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Link do elektronicznej ankiety konsultacyjnej znajdziecie TUTAJ.

4 odpowiedzi

  1. Rynek w Słupcy nigdy nie był reprezentacyjny. Nawet nie nazywał się Rynkiem tak jak w wielu miastach. To jest skrzyżowanie kilku ulic i tyle. Tam już nic się nie dzieje. Jak zamkną Rosmana to możecie co najwyżej nową trawę posiać. Centrum Słupcy jest daleko na północ od „rynku”. Może czas to zrozumieć i nie wydawać na siłę pieniędzy bo się „dostało”?

    1. Skoro dostaliśmy na Rynek, to jak nie wykorzystamy tych pieniędzy, to trzeba będzie je zawrócić. Jak zwrócimy, to rząd PiS da je na TVP albo inne dziadostwo.

  2. Ręce precz od rynku, zapewne będziecie chcieli go zabetonować jak w większości miast ,a na tym betonie postawić kilka donic z jakimiś krzaczorami udających zieleń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *