Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Michał odnaleziony

Słupczanin, który 18 sierpnia oddalił się od miejsca zamieszkania wraca do domu. Michał Kołcz został odnaleziony w Niemczech przez tamtejszą policję.

Przypomnijmy, że wcześniej chłopak ostatni raz był widziany na miejscowym dworcu PKP , wsiadając do pociągu relacji Słupca- Poznań. Zaraz potem słuch o nim zaginął. Zaniepokojeni rodzice zgłosili sprawę na policję, ą ta rozpoczęła poszukiwania 15-latka. Sytuacja wywołała duże poruszenie w internecie, gdzie mieszkańcy naszego regionu i nie tylko masowo udostępniali informację o zaginięciu chłopca. W sobotę do rodziców chłopaka dotarła bardzo dobra wiadomość. -Michał został znaleziony przez niemiecką policję-poinformował na swoim fejsbukowym profilu ojciec chłopca. Ten fakt  potwierdza słupecka policja. Wszystkim naszym czytelnikom dziękujemy za pomoc i udostępnienie informacji o zaginięciu Michała.

8 odpowiedzi

 1. co ten chlopak Robil W Niemczech? jak sie tam dostal i z jakim zamiarem? Dla mnie to ucieczka, wiec moze sie trzeba przyjrzec rodzinie?…..

 2. Jak najbardziej trzeba się przyjrzeć tej rodzinie ponieważ maja spore problem
  Wychowawcze o czym świadczy ten incydent. Dziwie się że jeszcze opieka społeczna się tym nie interesuje.

  1. A ty nagle wielka znawczyni rodziny? Dajcie im spokój. Jesli miał jakieś informacje wczesniej ze dzieje sie tam cos zle bylo trzeba działać a nie czekać. Ale zapewne nawet rodziny nie znasz a sie udzielasz…

   1. Mysle ze dyskusja z Toba jest zbędna ale jednak cos o tym świadczy skoro chlopak ucieka z domu a starszego brata ma juz w poprawczaku. Mam nadzieje tylko ze w koncu wprowadza nadzór nad ta rodzina.

 3. co robił w Niemczech? to jasne, chciał do lepszego świata, moze zarobić pare euro na tableta lub buty nike, inni mają on też chciał, a może chciał się po prostu wyrwać z słupeckiego syfu, mieściny bez perspektyw dla młodych

  1. Taaa beznadziejnego penerowskiego syfu ,gdzie jak nie masz fajnych ciuchow ,fury w wieku 17 lat i kasy to jestes zerem ,nie trawie tego regionu ….jestem zupełnie z innego miejsca i widze to szczególnie ,bardzo płytkie myslenie pozdrawiam rodzicow z tego środowiska ….

 4. Ja daję chłopakowi 5z+,za kreatywne myślenie,jest młody niech wieje
  Z tego chorego kraju bez PRZYSZŁOŚCI! Tu tylko politycy mają się dobrze ¡¡¡

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *