Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Miesiąc do startu

Dokładnie za miesiąc wystartuje trzecia edycja biegów ulicznych „Strzałkowo – dobry kierunek”. Zapisy trwają do 7 czerwca.

III biegi uliczne „Strzałkowo – dobry kierunek” to jedna z imprez towarzyszących XXIII Dniom Strzałkowa. W jej ramach przeprowadzone zostaną biegi dziecięce, młodzieżowe oraz bieg główny na dwóch dystansach: 5 km i 10 km. Jak co roku nie zabraknie także marszu Nordic Walking na 5km dla  amatorów chodzenia z kijkami. Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

W biegu na 10 km, oprócz klasyfikacji ogólnej, rozegrane zostaną również Mistrzostwa Gminy Strzałkowo. Sklasyfikowani zostaną w nich tylko zawodnicy zameldowani na terenie gminy. Dla najlepszych przewidziano cenne nagrody w formie bonów do sklepu sportowego.

Każdy zawodnik biorący udział w biegu głównym otrzyma pakiet startowy, w skład którego wejdą: numer startowy z chipem, napój izotoniczny i opcjonalnie koszulka techniczna (dodatkowo płatna). Na mecie na zawodników będzie czekał pamiątkowy medal i energetyczny posiłek biegacza, czyli makaron. Dla wszystkich dostępne będą również owoce.

Dla uczestników biegu głównego zorganizowany zostanie również konkurs z ciekawymi nagrodami. Wśród nich m.in. karnety na siłownię, bony na masaże czy do fryzjera.

Jak na razie do udziału w biegu głównym zgłosiło się już ponad 180 osób. Zapisy oraz regulamin imprezy dostępne są TUTAJ. Zgłoszeń można dokonywać do 7 czerwca. Zapraszamy i zachęcamy do udziału!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz