Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Miesiąc nie mieli kontaktu z dystrybutorem węgla. Realizują zamównienia za poprzedni rok.

O aktualnej sytuacji związanej ze sprzedażą węgla podczas sesji poinformował burmistrz, Michał Pyrzyk.

-Cały czas sprzedajemy mieszkańcom węgiel za poprzedni rok. Jesteśmy w trakcie realizacji pierwszego zamówienia złożonego do firmy PGE Paliwa. Po ponad miesiącu braku kontaktu z firmą PGE Paliwa, 11 stycznia mieliśmy możliwość wysłania pierwszego transportu do sortowni w Koninie.

Do tej pory przywieźliśmy 130 ton orzecha (sortyment z pierwszego zamówienia przetransportowany w całości) oraz 300 ton groszku (do zakończenia pierwszego zamówienia złożonego do firmy PGE Paliwa pozostał nam 1 transport).

Jeżeli mieszkańcy złożyli wniosek w poprzednim roku z uwzględnieniem tonażu na rok 2023 nie ma konieczności składania nowego wniosku-mówił podczas sesji Michał Przyk.

3 odpowiedzi

  1. Gdyby nie rodzina to przez was musiałbym żyć w zimnie. Od listopada czekam na węgiel. Mamy koniec stycznia. Za te kłamstwa w więzieniu powinniście być i wysokie kary płacić

  2. Przypomnę ci kto zapewniał, że węgla nie zabraknie i nikt nie będzie siedział w zimnym mieszkaniu. Morawiecki i Kaczyński. Do kogo masz więc pretensje? Oczekujesz, że włodarze miejscy pojadą do kopalni i będą węgiel wydobywać?

  3. To tego nie bardzo rozumiem… osobiście temat mnie dotyczy ale mam rodzinę i znajomych i wszyscy węgiel odebrali choć byli wśród nich pesymiści,małej wiary a tu pstryk i kopara opadła….a w jednym przypadku to wuja aż przytkało bo nie był przygotowany…. więc jaka przyczyna? albo coś tam Pan sam zawalił albo Ktoś w Pana imieniu a być może to tylko bicie piany,żeby coś tam napisać a to już jest slabe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *