Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mieszkańcy naszego regionu na Marszu Miliona Serc

W niedzielę grupa prawie 50 osób ze Słupcy i okolic wzięła udział w organizowanym przez Donalda Tuska Marszu Miliona Serc.

– Nieprzebrany tłum przeszedł ulicami Warszawy skandując wolnościowe hasła. Radość i uśmiech na twarzach ludzi pokazały, że ta strona sceny politycznej wierzy w sukces wyborczy 15 października.

Sukces od którego zależy to w jakim kraju obudzimy się w powyborczy poniedziałek. Czy nadal będziemy utrzymywać tłuste pisowskie koty nieszanujące prawa i dążące do wyprowadzenia nas z Unii Europejskiej, czy przywrócimy rzeczywiste rządy prawa i uruchomimy tak bardzo oczekiwane środki unijne.

To mogą być ostatnie demokratyczne wybory i wszyscy powinniśmy wziąć w nich udział – relacjonuje przewodniczący PO w Powiecie Słupeckim,  a także kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu, Ryszard Pilarski.

 


Najnowsze komentarze
 • Szkoda słów komentować taką ,,radość z zaciętymi zębami” możecie zaklinać rzeczywistość – POLACY TO MĄDRY I HONOROWY NARÓD a nie słudzy pani za Odry.WYGRAMY!!!!!

  • Droga pani,okulista się kłania. Byłem obok tych osób i zębów nie widziałem. Niech pani zmieni program i nie powtarza przekazu dnia bezzębnego wodzą.

 • Szanowni Państwo, Pan Tusk to nie jest lekarstwo na PiS!!!

  • Albo Konferencja albo kontynuacja ❗️❗️❗️

 • Brawo. Jestem za tym by wygrało PO. Zabiorą wszystkie dodatki. Zresztą mamusie ich nie potrzebują. Ciągle słyszę, że mają je w nosie. Więc to co teraz dostają, zostanie przerzucone na naszą tzw.kulturę. Ucieszy się Janda z wszystkimi Sewerynami i innymi właścicielami teatrów. Szkoda tylko seniorów, ale co tam, w imię by dzieciom żyło się lepiej, zacisną zęby i byle do przodu. Ja mam to gdzieś. I tak niczego teraz nie dostaję, może od Tuska coś kapnie? Będę się śmiać i obserwować naszą inteligencję wywalaną z własnych mieszkań, bo znajdzie się babcia ,którą będzie chciała odzyskać dom. Tak będę się śmiać! W końcu jestem troglodytą! Tak przynajmniej o swoich rodakach mówi Janda. Ach! Przepraszam ,nie o rodakach a o Polakach!

 • Zawsze jak coś w sejmie przepychają to zasłona idzie albo z jednej albo z drugiej strony. Fanatycy polityczni i telemaniacy tego nigdy nie zrozumieją. Tym razem przepchnęli zastosowanie środków przymusu bezpośredniego przy zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych. Dz.U.2023.1284

 • Nie zagłośuję na was

  • Jw53 to Ty jak najszybciej zacznij oglądać TV Polskie a nie zagraniczne polskojezyczna szkalują ce Polskę i kłamiąc w sprawie poczynań Naszego Polskiego Rządu. Radzę Ci poczytaj sobie historie Polski 18 wieku i zastanów się gdybyś wówczas żył po której stronie byś stanął.

 • Mają takie miny jakby nie wiedzieli o co w ogóle chodzi i po co tam pojechali !

 • Jw53 gdybyś oglądał telewizję POLSKĄ to na pewno byś nie pisał bzdur a była ,,była pełna kultura”!!!!

Dodaj komentarz