Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Mieszkańcy nie znają swoich dzielnicowych”

Temat pracy dzielnicowych policjantów w naszym mieście podczas ostatniej komisji poruszył radny Maciej Graczyk.

 

Listę naszych dzielnicowych znajdziecie na stronie KPP w Słupcy TUTAJ.


Najnowsze komentarze
 • Panie Graczyk, dlaczego ze swoimi uwagami nie zwróci się pan do komendanta slupeckiej policji? Poza tym niech pan nie tworzy problemu tam, gdzie go nie ma. Wykaz dzielnicowych wraz z ich zdjeciami i wykazem podleglych ulic od wielu lat mozna znalezc na internetowej stronie KPP w Slupcy.

 • Panie Whisper. Dzielnicowy powinien być nam znany nie z internetu lecz z pracy w terenie tj. Rozmowy z mieszkańcami jego rejonu,patroli pieszych i szeroko rozumianej prewencji.
  Ja mojego znam z w/w spotkań.

  • Nag, wypowiedź radnego Graczyka sprowadzala sie do braku informacji o tym kto jest dzielnicowym – “… nie ma nawet publikacji w prasie, kto jest odpowiedzialny za dany rejon… “. Informacja kto jest dzielnicowym nie wyklucza się z tym, że powinnismy znac dzielnicowych z pracy w terenie. Tak czy inaczej radny Graczyk tworzy problem tam, gdzie go nie ma, albowiem najłatwiej jest znaleźć wykaz dzielnicowych na stronie slupeckiej komendy policji, a nie biegac po gazete, zeby dowiedzieć sie kto jest kto czy szukac na stronie internetowej lokalnej prasy. Wniosek? Jak się nie ma pomysłów jako radny, to plecie sie trzy po trzy, a po czwartemu nic.

 • I tak mentalność Policji poprawia się w porównaniu z tym co było kiedyś. Teraz kultura jest inna. Choć kiedyś był taki wierszyk to zastanawiam się czy dziś to jeszcze jest możliwe?
  Cyt :
  ” Ojciec w ZOMO, syn w Policji. Żona w sądzie, zięć na misji. A i wujek na ochronie, damy radę ! Moś Panowie.
  Prokurator cicho siedzi, bo pomyślą se sąsiedzi, że i ciocia pracę znajdzie jak poszuka winowajcę”

 • Pan Graczyk ma rację. Chodzi o to, żeby dzielnicowych było widać, a jak będzie widać to będziemy ich znać i to przede wszystkim poprawi bezpieczeństwo na ulicach i osiedlach, nie mówiąc o tym, że wiele starszych osób zwłaszcza niepełnosprawnych lub samotnych by się ucieszyło jak by zobaczyło dzielnicowego.

Dodaj komentarz