Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mieszkańcy osiedla narzekają na brak ciepłej wody

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy wiadomość dotyczącą braku ciepłej wody w jednym z bloków słupeckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

-Os. Niepodległości blok numer 14, kolejny raz w tym roku problemy z ciepłą wodą. Woda odkręcona całkowicie na ciepło(tak płacimy),a woda zima. Jak mam wykąpać siebie oraz dziecko. Sytuacja ma miejsce kolejny raz, nasz blok nie jest jedynym, który ma z tym problemy. Zastanawiam się czy pan prezes Lewandowski specjalnie zakręca ciepłą wodę.

Na koniec roku będzie mógł pokazać wszystkim, jak wielkie mamy oszczędności. Proszę o interwencję w Spółdzielni Mieszkaniowej-pisze nasz czytelnik.

O temat zapytaliśmy prezesa SM w Słupcy. -Problemy z ciepłą wodą zaczęły się w sierpniu 2021. Przyczyną były parametry pracy kotłowni, najprawdopodobniej zbyt małe ciśnienie dyspozycyjne.

Po rozmowach z dyrekcją firmy Veolia sieć ciepłownicza została wyregulowana. Ostatni przypadek Niepodległości 14 to efekt zapchania filtra na wejściu węzła.

Oczywiście problem został w dniu dzisiejszym rozwiązany. Do zakręcania ciepłej wody nie będę się odnosił, bo to oczywista bzdura- czytamy w odpowiedzi prezesa Henryka Lewandowskiego, którą otrzymaliśmy 10 listopada.


Najnowsze komentarze
  • Konserwacje, naprawy, to normalna rzecz, o czym w przypadku tych planowanych Spółdzielnia informuje a czytelnikowi podpowiem, żeby zamiast kurka z ciepłą wodą, w takim przypadku odkręcał ten na zimną wodę i strat nie będzie.

  • To jest pierwszy kryzys energetyczny w Słupcy. Tak jak z imigrantami.
    Słupca jako najbardziej wyszczepiona gminą w woj. konińskim, którego nie ma od dawna, stała się testerem dla innych szerszych społeczności. W informatorze słupeckim napisano nawet że 59,3 % czyli ponad uwaga 80044 osób. Oznacza to, że tak jak w całym kraju zawyżamy średnią i to bardzo, albo mieszkam w tak dużym mieście i w dodatku tego nie zauważam. Słupca miasto bez granic :)

Dodaj komentarz