Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Mieszkańcy Słupcy zakupili już prawie 100 ton węgla na preferencyjnych warunkach”

Informację na temat sprzedaży węgla po niższych cenach przekazał burmistrz, Michał Pyrzyk.

-Mieszkańcy Słupcy zakupili już prawie 100 ton węgla na preferencyjnych warunkach. Zapotrzebowanie na ten rok przekracza 600 ton groszku i orzecha, a przyjechało już do nas prawie 200 ton. Zgodnie z zawartymi umowami, węgiel naszej gminie sprzedaje państwowa spółka PGE PALIWA z Krakowa. Węgiel jest dystrybuowany we współpracy z Gminną Spółdzielnią Samopomoc Chłopska w Strzałkowie.

Ze względu na to, że węgiel dociera do nas partiami, osoby które złożyły wniosek o preferencyjny zakup węgla są informowane przez nas telefonicznie o możliwości dokonania zakupu zgodnie z kolejnością wpływu wniosków. Oznacza to, że należy oczekiwać na telefon z urzędu gminy z informacją o możliwości zakupu węgla oraz dalszymi procedurami w tej sprawie.

Przypominam, że sprzedaż następuje na podstawie złożonego wcześniej wniosku – dotyczy to zarówno sortymentu jak i ilości węgla w cenie 1980 złotych za tonę.Cena nie obejmuje transportu do Słupcy, a jego koszt został wynegocjowany dla naszych mieszkańców i wynosi 30 złotych-informuje burmistrz.


Najnowsze komentarze
  • Burmistrz informuje, że teraz działają, tylko że można się było zająć dużo wcześniej, a nie kombinować

  • A Strzałkowo dlaczego? niech odpowie pan burmistrz/tak po linii partii/.

Dodaj komentarz