Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mieszkańcy zgłaszają problem z dodzwonieniem się do ośrodka zdrowia w Strzałkowie

Temat funkcjonowania strzałkowskiego ośrodka zdrowia podczas sesji omawiali strzałkowscy radni.

W trakcie dyskusji głos zabrał radny Olech Głodkowski, który informował o problemach z dodzwonieniem się do placówki. -Dociera do mnie dużo sygnałów od pacjentów i mieszkańców, którzy nie mogą dodzwonić się do przychodni rodzinnej w Strzałkowie. 20-30 krotnie dzwonią. Nikt nie odbiera telefonów. Nie wiem z jakich to jest przyczyn, ale prosili mnie o interwencję i zgłaszam ten problem-mówił radny.

Te zarzuty odpierała Irena Maciejewska, zdaniem której takie problemy nie występują. -Ja się zawsze dodzwaniam do naszej przychodni zdrowia. Zawsze mam receptę natychmiast podaną. Naprawdę serdecznie dziękuję wszystkim lekarzom, którzy pracują w naszej przychodni, personelowi, bo naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń- mówiła radna.

-Wiadomo, że jeżeli od rana dzwoni na przykład 1000 osób, czy 100 osób, czy ewentualnie 5 osób to nie można się dodzwonić, ale zawsze się trafi na moment, gdzie można się dodzwonić, a teraz jeszcze drogą mailową można załatwiać recepty bez problemu- dodawała.

 


Najnowsze komentarze
 • Podobno stoją na olrenie za paliwem

 • A po co odbierać?Jak i tak nie przyjmą…najpier test A potem ewentualnie łaskawie wpuszcza do lekarza….a z dzieckiem każda chwila jest ważna…a jeśli jest wynik pozytywny to i tak jeztcsie pozostawionym samym sobie bez…lekarst i dostępu do lekarza…wszedzie już normalnie przychodnie działają…tylko nie ta…

 • Ja próbowałam się dodzwonić do strzalkowskiej przychodni – uwaga – 97 razy ! Było to w zeszłym roku na jesień. Przecież to skandal !!!
  Oczywiście nie udało mi się dodzwonić, wsiadłam w auto i pojechałam tam. Sprawę dopiero w nerwach udało się osobiście załatwić.

  • Ta Pani jest wyalienowana. Każde zabranie przez nią głosu to totalna klapa i porażka.

 • Tak to prawda to co się dzieje w przychodni w Strzałkowie to skandal ,nie odbierają telefonów,nie przyjmują pacjentów,moja córka jak potrzebowała receptę na leki które bierze na stałe to doktor zapytał czy jest zaszczepiona ,powiedziała że nie to powiedział że nie wypisze recepty i się rozłonczyl ,za co oni biorą pieniądze ,nie powinni ani złotówki dostać ,zresztą nawet zaszczepionych nie chcą przyjmować tylko na kartce trzeba pisać co się potrzebuje czy receptę czy skierowanie na badania ,a jeszcze ciekawiej to cały czas przychodnia jest zamknieta na klucz nikt nie wejdzie ,szkoda najbardziej tych naprawdę potrzebujących pomocy ludzi bo lekarze mają to gdzieś ale pieniądze brać to pierwsi 😢ciekawe że inne przychodnie potrafią normalnie funkcjonować i przyjmują pacjentów bez problemu

 • To naprawdę żenująca instytucja kierowana przez nieodpowiedzialnego człowieka. W piątek dzwonię że mam chore dziecko a doktor kieruję na nrest którego wynik będzie następnego dnia. To przepraszam bardzo co ja mam zrobić z dzieckiem chorym???? Obserwować i patrzeć jak się męczy czy i tak pójść prywatnie no do tego samego doktora prywatnie za np 100 zł i wtedy bez testu bo po co. A wiadomo że jak wystawi skierowanie na test to bierze kasę z NFZ za leczenie pacjenta covid owego a to już lepszy pieniądz. A może by tak zmienić kierownika tego ośrodka a może sam odejdzie. Bo naprawdę żenujące jest takie zachowanie pseudo kierownika teleporad.

 • Ludzie zawsze szukają problemu tam gdzie go nie ma,byle biadolić Przychodnia w Strzałkowie działa bardzo dobrze!

  • Do Ala
   Ty chyba byłaś tam przyjęta a kierunek gniezno skoro tak twierdzisz. Działa bardzo dobrze ale w zespół z NFZ by czerpać kasę z pacjentów covid owych. Raz tele porada co radny powiedział nie działa bo można na głowę dostać po 100sygnałach zajętości odbiera personel po wywiadzie łączy z lekarzem w moim przypadku niestety Stencel i po pierwszych objawach bólu gardła covid. Test labo ten szybki płatny jednoznacznie wskazuję że nie covid. Cale labo w powiecie się śmieje ze stecla który podważa te szybkie płatne testy. Bo on i jego etyka musi zarejestrować pacjenta do sytemu covid i go pseudo leczyć by dostać większą pule za leczenie. Co za typ. Odradzam z nim kontakt. Chyba że prywatnie idziesz to taki lekarz jaki powinien być w ośrodku. A tu zderzenie że ściana najpierw test apotem ewentualnie z łaską badanie. Mógłbym jeszcze długo pisać ale może Wy mieszkańcy też się odezwijcie. Bo po tych kilku komentarzach ta przychodnia z tym pseudo lekarzem pierwszego telefonicznego 😂niestety tkontaktu wychodzi na dobrą a takanie jest.

   • kirkor nie ćpaj to lekarz nie będzie ci potrzebny

Dodaj komentarz