Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mikołajkowe zmagania w tenisie stołowym

Blisko trzydziestu zawodników i zawodniczek wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego.

-O puchary, medale i nagrody ufundowane przez MOSiR, MKS MOS oraz SKTS rywalizowali reprezentanci: Słupcy, Kleczewa, Koszut, Kowalewa, Cienina Zabornego, Witkowa czy Orchowa. W najmłodszej kategorii uczniów z klas I-IV złoty medal przypadł w udziale Wojciechowi Zapartemu. Drugi był Szymon Kaliski. Bartosz Szymaszek wygrał rywalizację w kategorii klas V-VI. Wśród dziewcząt z klas VII – VIII złoto wywalczyła Maria Gorzelańczyk, a srebro przypadło w udziale Kindze Wojewoda.

Najlepszym wśród chłopców był Mikołaj Molski, na drugim miejscu uplasował się Mikołaj Kaliski, a najniższy stopień podium przypadł Szymonowi Kukulskiemu. Pięć zawodniczek rywalizowało w kategorii Open. Najlepiej z nich zaprezentowała się Anna Trawka. Tuż za nią uplasowała się Natalia Paluszyńska, a trzecia była jej siostra Andżelika. Dalej sklasyfikowano Wiktorię Jarecką i Julię Ławniczak. O miano najlepszego wśród panów – walczyło piętnastu zawodników.

Po fazie grupowej, sześciu z nich zakwalifikowało się do grupy finałowej. W niej najlepszym był Filip Cichocki. Drugie miejsce przypadło w udziale Jarosławowi Blejwasowi, a trzeci był Andrzej Nawrocki. Czwarte miejsce zajął Arkadiusz Baśkiewicz, piąty był Szymon Molski, a szóstą lokatę zajął Mikołaj Jezierski. Na dalszych miejsca zmagania ukończyli: Mateusz Kubiak, Tymon Józefiak, Marek Puchalski, Krzysztof Kruszyński, Jarosław Czapski, Artur Nawrocki, Adam Wawrzyniak i Gracjan Rybak- czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy.

 

 

FOTO: MOSiR Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz