Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mikołajkowy Tenis Stołowy

Blisko pięćdziesięciu zawodników i zawodniczek wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego.

– Poziom turnieju był bardzo wysoki, zwłaszcza w kategorii Open.

Zawodnicy z miejsc medalowych w kategorach szkół podstawowych, również prezentowali wysoki poziom – mówi Jerzy Szymczak sędzia główny turnieju.

Najlepiesi zawodnicy w każdej kategorii mogli liczyć na puchary, medale i drobne nagrody ufundowane przez organizatorów tunieju czyli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Słupecki Klub Tenisa Stołowego.

 

I-IV

1. Konrad Flaszyński
2. Szymon Kaliski
3. Oskar Wojtucki
4. Wojciech Samulczyk

V-VI

Grupa A

1. Zuzanna Mrugalska
2. Maria Kołodziejczak
3. Magdalena Pilarczyk

Grupa B

1. Agata Gurgas
2. Marysia Pilarczyk
3. Julia Przybylska

Grupa C

1. Marta Górkowska
2. Daria Jarońska
3. Gabriela Stefańska

Grupa Finałowa

Mrugalska – Gurgas 2:0
Górkowska – Mrugalska 2:0
Gurgas – Górkowska 0:2

1. Marta Górkowska
2. Zuzanna Mrugalska
3. Agata Gurgas
4-6. Maria Kołodziejczak
Marysia Pilarczyk
Gabriela Stefańska
7-9. Magdalena Pilarczyk
Julia Przybylska
Daria Jarońska

Alan Walczak – Borys Krawczyk 2:0

1. Alan Walczak
2. Borys Krawczyk

VII-VIII

Grupa A

Kinga Wojewoda PK

1. Jakub Rosadowski
2. Bartosz Szymaszek
3. Wojtek Rosadowski

Grupa B

1. Bartosz Barański
2. Mateusz Korczewski
3. Witold Kasprzyk
4. Maciej Rosadowski

o III miejsce

Szymaszek – Korczewski 3:0

Finał

Jakub Rosadowski – Barański 3:1

1. Jakub Rosadowski
2. Bartosz Barański
3. Bartosz Szymaszek
4. Mateusz Korczewski
5-6. Wojtek Rosadowski
Witold Kasprzyk
7. Maciej Rosadowski

 

Open

Zuzanna Jarońska – Anna Korczewska 2:0

1. Zuzanna Jarońska
2. Anna Korczewska

Mecz o VII miejsce

Skiba – Szymon Molski 3:0

Mecz o V miejsce

Wypychowski – Nawrocki 3:0

Mecz o III miejsce

Puchalski – Bigaj 0:3

Finał

Flaszyński – Cichocki 3:0

1. Jacek Flaszyński
2. Filip Cichocki
3. Michał Bigaj
4. Marek Puchalski
5. Radosław Wypychowski
6. Artur Nawrocki
7. Michał Skiba
8. Szymon Molski
9-23. Daniel Szacowny
Maciej Porwa
Mateusz Molski
Arkadiusz Baśkiewicz
Oliwier Antczak
Mikołaj Kaliski
Krzysztof Filipiak
Krzysztof Kruszyński
Leszek Liwak
Krzysztof Działak
Andrzej Nawrocki
Mikołaj Jezierski
Zdzisław Hejna
Maciej Regulski
Krzysztof Zakrzewicz

 

 

TEKST/FOTO: MOSiR Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz