Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Miłość na Uniwersytecie

Jadwiga Kołodziejczak i Stanisław Baran są pierwszym małżeństwem, które połączył Strzałkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Ich historia pokazuje, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Chociaż Pani Jadwiga i Pan Stanisław przed powstaniem Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku nie byli sobie całkowicie obcy, wcześniej znali się jednak tylko z widzenia. Dopiero wspólne zajęcia sprawiły, że zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu i poznawać się lepiej. Pani Jadwiga od początku była bardzo aktywną słuchaczką Uniwersytetu, brała udział w kilku sekcjach. Do tego samego namówiła też Pana Stanisława. Były więc tańce na zajęciach tanecznych i próby w sekcji teatralnej, a także wyjazdy z grupą turystyczną. Wszystko to sprawiło, że między obojgiem zaczęło rodzić się uczucie. Kilka miesięcy później to uczucie zaprowadziło ich do ołtarza. 3 czerwca w kościele pw. św. Doroty w Strzałkowie Pani Jadwiga i Pan Stanisław wzięli ślub.

Niestety, ze względów zdrowotnych nowożeńcy nie mogli wziąć udziału w oficjalnym zakończeniu roku akademickiego Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wiedząc jednak jak wiele mu zawdzięczają postanowili wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury zorganizować małe przyjęcie dla innych słuchaczy i zarządu. Życzenia młodej parze, oprócz kolegów i koleżanek złożyły więc Małgorzata Grzelak i Honorata Łysiak.

Spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze, a państwo młodzi wyglądali na bardzo szczęśliwych. Tym bardziej cieszy fakt, że niebawem na ślubnym kobiercu stanąć ma kolejna uniwersytecka para. Jak widać przykład Pani Jadwigi i Pana Stanisława pokazał innym, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *