Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Mistrzowie kierownicy: Jakoś się wcisnął

To, że o miejsce do parkowania na słupeckim rynku nie łatwo, szczególnie w godzinach szczytu wie każdy kierowca. Nie każdy potrafi jednak wybrnąć z sytuacji i zaparkować swoje auto. Są też i tacy, którzy mają swoje sposoby jak temu zaradzić.

Kolejne mistrzowskie zdjęcie nadesłał do nas Michał. Jak widzimy na załączonym obrazku zielony Matiz bez problemu zmieścił się pomiędzy dwoma samochodami. Aby zachować jak największe bezpieczeństwo jego kierowca postanowił pozostawić sporo miejsca między samochodem stojącym przed nim. Być może hamulec ręczny auta nie jest już pierwszej jakości, dlatego nasz Mistrz najwyraźniej zabezpieczył się krawężnikiem, który ma stanowić swoistą blokadę. Może i wspomniany kierowca chciał się jednak ulokować między dwoma drzewkami na chodniku, ale przeszkodził mu jeż wcześniej zaparkowany idealnie przy pasach samochód? Inną teorię jakoś ciężką nam znaleźć. Macie swoją?

Cały czas zachęcamy Was do fotografowania różnego rodzaju nadużyć kierowców i wysłania ich do nas pod adres [email protected] Oczywiście chętnie przyjmiemy również Wasze archiwalne zbiory. Warunkiem jest lokalizacja zdarzenia w naszym regionie.

Jedna odpowiedź

  1. 1,5 m dla pieszych jest? to znaczy ze zgodnie z przepisami został zaparkowany pojazd. Ludzie zabierzcie się do roboty bo Państwo mamy zadłużone a nie wytykacie i naśmiewacie się z ludzi którzy pracują na urzędników
    Zapraszam do założenia działu o łamaniu przepisów nagminnie przez policje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *