Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mistrzowie kierownicy: Kreatywne parkowanie

W centrum miasta w godzinach pracy ciężko o wolne miejsca parkingowe. Jak się tylko jakieś zwolni to od razu znajduje się dwóch chętnych na jego zajęcie. Nasi kierowcy mają jednak swoje sposoby na to, aby mimo wszystko gdzieś się zatrzymać.

W swoich poszukiwaniach niektórzy z nich kierują się kreatywnym myśleniem, które pozwala im zauważyć to, co jest niewidoczne dla innych. To woln niewykorzystana przestrzeń parkingowa. Tylko po co ktoś tu namalował te białe linie? Nieważne, samochód zaparkowany i to oczywiście skośnie tak, żeby się za bardzo w oczy nie rzucać. Jeszcze z jeden by się tu spokojnie zmieścił prawda? Za zdjęcie dziękujemy Łukaszowi.

Tradycyjnie zachęcamy Was do fotografowania różnego rodzaju nadużyć kierowców i wysłania ich do nas pod adres redakcja@twojaslupca.pl Oczywiście chętnie przyjmiemy również Wasze archiwalne zbiory. Warunkiem jest lokalizacja zdarzenia w naszym regionie.


Najnowsze komentarze
  • Jak ustawią parkomaty to od razu ludzie przesiądą się na rowery i będą wolne miejsca. Na zdjęciu widoczny jest parking przy LO. Coraz więcej młodzieży dla szpanu przyjeżdża samochodami do szkoły bo na pieszo i autobusem to „obciach”. Nauczyciele to samo
    , no bo po co „uczyć” zdrowego podejścia do sprawy.
    Na rynku w Słupcy oraz na ul. Poznańskiej parkują głownie sklepikarze i bankowcy. I oczywiście (nie wiedzieć po co) dwa miejsca dla Policji, jakby nie mieli swojego parkingu!! Koło starostwa i UM tez miejsca dla petentów nie ma bo urzędasy wszystkie pozajmowali.
    Teraz się nie dziwcie, że jak ktoś specjalnie do miasta przyjeżdża to zostawia auto gdzie popadnie!!!

    • No właśnie „po co ktoś namalował te białe linie ” ?? Spokojnie można było tam zrobić jeszcze jedno miejsce parkingowe. Zrozumiałbym jeśli była by to droga dwukierunkowa i wtedy zaparkowany samochód zasłaniał by widok na przejście dla pieszych , ale jest to jednokierunkowa… . Więc czy może ktoś to wytłumaczyć? Czy jest to po to żeby leciały mandaty …?

Dodaj komentarz