Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Mistrzowie kierownicy: Nie zastawiać?

Denerwuje Cię łamanie przepisów ruchu drogowego? Irytują źle zaparkowane pojazdy utrudniające życie innym kierwocom Zrób zdjęcie, wyślij do nas, a my opublikujemy je na naszej stronie pokazując jakich sytuacji powinni unikać wszyscy użytkownicy dróg. Ruszamy z cyklem „Mistrzowie kierownicy”. 

Na pewno nie raz zdarzyło Wam się w naszej okolicy napotkać pojazdy, które bezkarnie łamią przepisy ruchu drogowego. Zaparkowane na chodnikach, w bramach, na liniach parkingowych, czy też przejściach dla pieszych podnoszą ciśnienie innym uczestników ruchu drogowego. Wzorem innych tego tupu inicjatyw w różnego rodzaju środkach przekazu postanowiliśmy również na stronie Twoja Słupca. pl publikować wyczyny tych, którzy takich zachowań się dopuszczają.

To jak często będą się one pojawiały zależy oczywiście od Was drodzy czytelnicy. W dobie smartfonów i aparatów cyfrowych uwiecznienie takich działań nie powinno stanowić żadnego problemu. Zachęcamy zatem do fotografowania różnego rodzaju nadużyć kierowców i wysłania ich do nas pod adres [email protected] Oczywiście chętnie przyjmiemy również Wasze archiwalne zbiory. Warunkiem jest lokalizacja zdarzenia w naszym regionie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *