Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mistrzowie kierownicy: Nowa zajezdnia autobusowa

Kolejna wiadomość dotycząca Mistrzów kierownicy dotarła na naszą skrzynkę mejlową. Tym razem zdjęcie podesłała Emilia.

 

-Droga Redakcjo, czy wiecie coś o nowej zajezdni autobusowej na ul. Kopernika? Jak widać na zdjęciu pozostawione autobusy utrudniają jazdę kierowcom-napisała nasza czytelniczka. Jak się okazuje sytuacja nie jest tak oczywista, jak mogłoby się to wydawać. Jak się dowiedzieliśmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego autobusy zaparkowane w zatoczce stoją prawidłowo. Nie zmienia to jednak faktu, że pojazdy prywatnej firmy zajmują miejsca przeznaczone dla mieszkańców… Nie można też do końca sprezcyzować jak długo na jezdni znajdował się trzeci autobus. Jedno jest pewne. Stojąca za autobusami ciężarówka nie ma prawa parkować w tym miejscu!

Tradycyjnie zachęcamy Was do fotografowania różnego rodzaju nadużyć kierowców i wysłania ich do nas pod adres redakcja@twojaslupca.pl Oczywiście chętnie przyjmiemy również Wasze archiwalne zbiory. Warunkiem jest lokalizacja zdarzenia w naszym regionie.


Najnowsze komentarze
  • Witam, a gdzie byla w tym czasie nasz cudowna policja?? Czy poza mandatami za brak pasów nie potrafia juz wystawiać innych? A moze sami nie wiedzieli, ze tam nie wolno parkować?

  • ok rozumiem jeden autobus a nie trzy autobusy pana Baskiewicza z przecławia oni juz wszedzie parkowali i ciagle byli wyganiani a te tiry to nam zupełnie nie przeszkadzaja zeby nie one to bysmy niemieli co zryc!!!

Dodaj komentarz