Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Mistrzowie kierownicy: „Parkowanie” przy Galerii Słupeckiej

Kolejny Mistrz wędruje do naszej rubryki za sprawą fotografii nadesłanej przez Łukasza, który uwiecznił wyczyny jednego z kierowców przy miejscowej Galerii. 

Pod wczorajszym mistrzowskim postem jeden z czytelników napisał –Cóż parkowanie pod Galerią Słupecką to totalna samowolka tym bardziej w dzień targowy. Tylko stać z aparatem i fotki strzelać. Z tego co wiemy targu wczoraj nie było, a jednak komuś zdjęcie udało się zrobić. Tyle miejsca wokół, więc kierowca Corsy postanowił to wykorzystać.  Coś nam się wydaje, że to jeden z większych faworytów do tytułu Mistrza Kierownicy 2015 roku…

3 odpowiedzi

    1. To ja się pytam po co Ci samochód jak nie umiesz z niego korzystać? Od tego są place parkingowe, a jeśli nie ma gdzie stanąć, to zostaw samochód skąd go wziąłeś!

  1. Parkować można nikt tego pod Galerią nie zabrania, ale ludzie parkujmy tak jak należy. Coraz częściej widać że niestety parkowanie nie jest mocną stroną kierowców. Są przecież pewne zasady, parkujemy równolegle, prostopadle lub pod skosem ale odnośnie chodnika, krawężnika bądź wyznaczonych linii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *