Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Mistrzowie kierownicy: Zastawiają drogę przy Biedronce

Parking przy markecie Biedronka znajdującym się przy Galerii Słupeckiej okazuje się być kolejnym miejscem w naszym mieście, w którym kierowcy parkują tak jak im się podoba.

Od jednego z naszych czytelników w ramach cyklu Mistrzowie kierownicy otrzymaliśmy wiadomość następującej treści. –W nawiązaniu do jednego z artykułów przychodzi mi na myśl pytanie dotyczące parkowania przy markecie Biedronka przy galerii Słupeckiej. W załączonej fotografii zauważamy, że miejsce parkingowe to teren wyłożony kostką czerwoną, a kostką szara to droga do poruszania się samochodów. Polecam to sprawdzić, ale cały parking w ten sposób jest wyłożony kostką. Samochody jednak parkują po drugiej stronie i to robi tam bardzo poważne zamieszanie, brak nie raz przejazdu, a nawet możliwości zaparkowania na właściwym miejscu parkingowym.

Również Was zachęcamy do fotografowania różnego rodzaju nadużyć kierowców i wysłania ich do nas pod adres [email protected] Oczywiście chętnie przyjmiemy również Wasze archiwalne zbiory. Warunkiem jest lokalizacja zdarzenia w naszym regionie.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *