Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Młoda kobieta przekroczyła prędkość o 74 km/h

Na trzy miesięcy prawo jazdy straciła kobieta, która przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym.

-Niezależnie od naszych planów osobistych, czy służbowych zawsze powinniśmy mieć na uwadze bezpieczeństwo własne i innych.

To stwierdzenie szczególnego wymiaru nabiera, kiedy jesteśmy uczestnikiem ruch drogowego. Należy pamiętać, aby korzystać z drogi w sposób, który nie koliduje z przepisami prawa i nie zagraża innym. Takiej refleksji nie posiadała zatrzymana wczoraj przez policjantów w Nowej Wsi kobieta.

19 maja w niewielkiej miejscowości w gminie Zagórów policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli mieszkankę powiatu wrzesińskiego. Młoda kobieta pędziła przez wieś z prędkością 124 km/h (przekroczyła dopuszczalny limit o 74 km/h).

Brawurowa jazda spowodowała, że kierującej zatrzymano na trzy miesiące prawo jazdy, została ukarana mandatem, a na jej koncie dopisano kilka punktów karnych- informuje rzecznik prasowy słupeckiej policji.


Najnowsze komentarze
  • Troszkę się panu policjantowi nie trafiło ,jeżeli lakier metalic to pomiar nie prawidłowy.

  • Istotnie Pan/Pani komentująca wyżej ma rację. Ten radar to LTI 20.20 Truecam. Jeśli Kierująca ma samochód w kolorze metalic, to jest szansa wygrać sprawę.

Dodaj komentarz