Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Młodzi do przodu

Piłkarski weekend w naszym powiecie przyniósł kolejne wygrane lokalnych drużyn młodzieżowych. Niestety nie obyło się bez groźnych kontuzji.

Na swój przedostatni turniej do Kleczewa wybrali sie orlicy SKP i SSP Cienin Zaborny, którzy tradycyjnie już poradzili sobie w nim całkiem nieźle. Rezultaty ich gry prezentujemy poniżej. Ostatni turniej finałowy zostanie rozegrany 1 czerwca na boisku w Cieninie Zabornym.

Długo w pierwszej połowie i wysokiej temperaturze przy Gajowej ze swoimi przeciwnikami z Górnika Kłodawy męczyli się młodzicy młodsi Tomasza Zastawy. W pierwszej połowie wynik meczu otworzył Adrian Ratajczyk. W drugiej rywale zdecydowanie opadli z sił, a dwa trafienia Dominika Rybarczyka oraz gole Bartosza Gruszczyńskiego i Emanuela Mikołajczyka dały wygraną 5:0.

Mimo zwycięstwa aż 0:8 w Golinie do udanych występu nie zaliczą juniorzy młodsi SKP MOS Słupca. Wszystko ze względu na złamaną rękę jednego z zawodników Dawida Blocha, który wykonując wślizg został nadepnięty przez jednego z rywali. Niestety siła nacisku sprawiła, że ręka została złamana w dwóch miejscach z przemieszczeniem. Dawidowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jego koledzy z drużyny po trzech golach Patryka Jasiaka i Adama Jaszczaka oraz trafieniach Macieja Patrzykąta i Jakuba Kwaśnego odnieśli pewnie zwycięstwo.

Remisy na swoim koncie zanotowali natomiast ich rówieśnicy. ZKS MOS Zagórów zremisował 1:1 ze Zjednoczonymi Rychwał po bramce Daniela Kotuńskiego, a Czarni Ostrowite swój mecz z Wilkami Wilczyn zakończyli takim samym wynikiem, który dał gol Przemysława Bartoszewskiego. Z kolei pewni tytułu piłkarze Hagardu Strzałkowo przegrali swój pierwszy mecz w sezonie ulegając na wyjeździe 2:0 GKS-owi Sompolno. Dziś o 18:00 przełożone spotkanie trampkarzy SKP MOS Słupca, które podopieczni Wojciecha Henke rozegrają z Olimpią Koło o 18:00 na boisku przy ulicy Gajowej.

Orlik żak
SKP SSP Cienin Zab. – Sokół Kleczew 2:1
Jakub Burda, Kacper Kajdan

SKP Słupca – Polonus Kazimierz Bisk. 2:0
Jakub Dąbrowski, Paweł Kryszak

SKP Słupca – Sokół Kleczew 0:0

SKP SSP Cienin Zab. – OKSiR Witkowo 1:0
Franciszek Kałecki

SKP SSP Cienin Zab. – SKP Słupca 2:0
Kacper Kajdan – 2

SKP SSP Cienin Zab. – Polonus Kazimierz Bisk. 3:0
Jakub Burda – 2, Kacper Kajdan

SKP Słupca – Polonia Golina 2:1
Paweł Kryszak, Jakub Dąbrowski

SKP SSP Cienin Zab. – POLONIA Golina 8:0
Zuzanna Hierowska, Kacper Kajdan, Adrian Szaufer po 2, Jakub Burda, Wojciech Blimka

SKP Słupca – OKSiR Witkowo 2:1
Paweł Kryszak – 2

Młodzik młodszy
SKP Słupca-Górnik Kłodawa 5:0 (1:0)

Junior młodszy
Polonia Golina-SKP MOS Słupca 0:8 (0:1)
Czarni Ostrowite-Wilki Wilczyn 1:1 (1:0)
Zjednoczeni Rychwał-ZKS Zagórów 1:1 (0:0)

Junior starszy
GKS Sompolno-UKS Hagard Strzałkowo 2:0 (1:0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *