Młodzi piłkarze wrócili do rozgrywek ligowych

Pierwsze mecze w ramach rundy wiosennej w miniony weekend rozegrały drużyny z naszego regionu.

 

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

Piast Kobylnica – SKP Słupca 0:1
Bramka: Cyprian Banasik

 

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych

Stal Pleszew – SKP Słupca 5:3
Bramki:Natan Augustyniak, Mateusz Kopczyński, Patryk Najdziński

 

II Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych

Polonia Leszno – SKP Słupca 11:0

 

Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych

Polanin PMOS Strzałkowo – Górnik II Konin 0:1

 

 

FOTO: SKP Słupca/Polanin Strzałkowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *