Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Młodzi też odpoczną

Ostatnie piłkarskie mecze w tym sezonie mają za sobą młodzieżowe zespoły z naszego regionu. Teraz czas na zasłużony odpoczynek.

Wysoko, bo aż 7:0 w ostatnim meczu na własnym boisku młodzicy młodsi SKP Słupca pokonali Strażaka Licheń. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Mateusz Sobczak, Bartosz Gruszczyński, Adrian Ratajczyk, Hubert Szaufer, Ratajczyk, Ratajczyk oraz Dominik Rybarczyk. Na koniec sezonu gracze Tomasza Zastawy zajęli drugie miejsce w swojej grupie.Podobnie jak młodzicy starsi zagórowskiego ZKS-u remisując w ostatnim meczu z Olimpią Koło. Z kolei trampkarze starsi strzałkowskiego Hagardu ulegli u siebie Górnikowi Konin 1:4 i zajęli szóste miejsce w lidze.

W kategorii juniora młodszego pewnie, bo aż 2:7 na wyjeździe wilczyńskie Wilki pokonał ZKS MOS Zagórów. Podopieczni Jacka Przydrygi na koniec sezonu zanotowali czwarte miejsce w ligowej tabeli. Na podium załapali się natomiast piłkarze Michała Walerczyka, którzy w ostatnim meczu u siebie ograli Zjednoczonych Rychwał 2:0 po golach Wojciecha Dropa i Karola Rydzewskiego. Trzecia drużyna z powiatu słupeckiego, czyli Czarni Ostrowite uplasowali się na szóstej pozycji, a w ostatnim meczu 3:0 przegrali w Kleczewie.

Młodzik młodszy
SKP Słupca-Strażak Licheń 7:0

Młodzik starszy
Olimpia Koło-ZKS Zagórów 1:1

Trampkarz starszy
UKS Hagard Strzałkowo – Górnik Konin 1:4

Junior młodszy
Wilki Wilczyn- ZKS MOS Zagórów 2:7
SKP MOS Słupca-Zjednoczeni Rychwał 2:0
Sokół Kleczew-Czarni Ostrowite 3:0

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *