Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Monika Mrozowska w słupeckiej bibliotece

Monika Mrozowska, znana głównie z roli Majki w serialu „Rodzina Zastępcza”, gościła w piątek wnaszej bibliotece. Aktorka obecnie występuje w telewizjach śniadaniowych i promuje zdrowy styl życia oraz kuchnię wegetariańską.

-Podczas spotkania poruszała głównie tematy dotyczące macierzyństwa oraz zdrowego stylu życia. Opowiadała o najtrudniejszej, ale jednocześnie najpiękniejszej życiowej roli, jaką jest bycie mamą czwórki dzieci. Choć codzienność ze swoją gromadką określa, jako „jazdę bez trzymanki”, mówi że spełnia się w roli mamy.

Obok aktorstwa jest również autorką kilkunastu książek kulinarnych, bloga kulinarnego i prowadzi warsztaty poświęcone żywieniu. Sama o sobie mówiła, że jest bezkompromisowa, jeśli chodzi o zdrową kuchnię. Jak przystało na mamę czwórki dzieci jest niezwykle zorganizowana. Gotowała i zdradzała przepisy, mówiła jak najlepiej łączyć pracę z opieką nad dziećmi. Opowiadała, że macierzyństwo nie jest gwarancją wyłącznie pozytywnych emocji.

Monika Mrozowska szybko nawiązała kontakt z uczestnikami spotkania, a po bibliotece roznosił się zapach przygotowywanej przez nią potrawy. Na spotkanie przybyła ze swoim synem, 7-letnim Józefem, który z dwoma innymi dziewczynkami pomagał jej w przygotowaniu kanapek, których wszyscy mieli okazję spróbować.

Dziękujemy panu Hubertowi Krasnodębskiemu za podarowanie świeżutkich szparagów, które zostały wykorzystane przez naszego gościa do przygotowania przepysznej potrawy.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu “Bliżej Biblioteki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025-czytamy na stronie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Słupcy.

 

 

FOTO: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy


Najnowszy komentarz
  • Bardzo miłe spotkanie,

Dodaj komentarz