Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

MOSIR zaprasza do kolejnego filmowego konkursu

Do konkursu z okazji dnia kobiet zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy.

-Co jesteś w stanie zrobić dla swojej kobiety? Przebiegniesz maraton, a może przygotujesz romantyczną kolację? Nagraj krótki filmik jak bardzo jesteś w stanie się poświęcić dla swojej wybranki i podziel się nim z nami. Nie musi to być wyczyn sportowy. Może jest coś co chciałby Wasza wybranka, na co czeka od dawna z waszej strony, a wy nie jesteście wstanie się przełamać. 8 marca i Dzień Kobiet jest świetną okazją by udowodnić, jak ważna jest ona dla was. Nie gotujesz – ugotuj! Jesteś kanapowcem – stań się aktywny! Jesteś nie taneczny – zatańcz! Nie śpiewasz – zaśpiewaj! Najlepszy filmik nagrodzimy!

Panowie ci mali i ci duzi na Wasze filmiki czekamy do 4 marca. 5 marca pojawią się one na naszym facebooku. Ten z nich, który do 7 marca uzyska największą liczbę polubień zwycięży.

Filmy możecie przesyłać na adres biuro@mosirslupca.pl WYNIKI już 8 marca na naszej stronie! Mamy dla Was poglądowy film w którym wykorzystano fragmenty piosenki Edwarda Hulewicza – Za zdrowie pań z 19764 roku- czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Sport i Rekreacji w Słupcy.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz