Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Most w Lądzie ma nowe oświetlenie

Od kilku dniu na moście w Lądzie funkcjonuje nowe oświetlenie.

To jeden z elementów inwestycji, jaka zakończyła się w ostatnim czasie. Normalny ruch na moście został przywrócony 23 grudnia.

O jego przebudowie pisaliśmy TUTAJ. Oficjalne otwarcie obiektu po remoncie oraz nadanie mu imienia zaplanowano na 4 marca.

Most otrzyma wówczas imię Maksyma Tarajewo, kapelana Powstania Styczniowego.Zobaczcie jak prezentuje się podświetlony most na naszym filmie i zdjęciach.

Jak Wam się podoba?

 

 

 

Przebudowa Mostu w Lądzie z lotu ptaka

 


Najnowsze komentarze
  • Jak za te pieniądze to szału nie robi te kilkanaście świetlówek w jednym kolorze które wyglądają trochę jak odkupione z jakiejś dyskoteki techno, pomijam zwężenie mostu podobnie jak przy remoncie ulicy słupeckiej i równość powierzchni raczej gorszą niż przed remontem. Jak się doda do tego opowieści o sposobie prowadzenia robót to może się okazać że przy robieniu drogi z Lądu do Zagórowa będzie trzeba most już remontować i poprawiać:/

    • Ciekawe czyj licznik nabija…

  • Chyba oświetlenie działało na pokaz tylko kilka dni bo wczoraj o 18:30 ciemno jak w dum… Zresztą nawet jakby działało to nie wyobrażam sobie takiego słabego oświetlenia jeśli ma tam być ścieżka rowerowa/chodnik

Dodaj komentarz