Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Mostostal Fishing Cup

W sobotę na łowisku Matchpro Fishing Arena w miejscowości Kwileń Koło Wędkarskie nr 14 Mostostal Słupca organizowało otwarte zawody Mostostal Fishing Cup.

– Wystartowało 55 zawodników. Sędzią Głównym imprezy był Olgierd Nowicki. Upalna pogoda ograniczyła trochę żerowanie ryb i łowienie nie było proste jak na potencjał tego łowiska. Jednak nie można było narzekać na wyniki.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Mikołaj Kędziora z wynikiem 68kg 200g ryb. Drugie miejsce przypadło w udziale Adamowi Maryjowskiemu – wynik 44kg 125g. Trzeci był Sebastian Jakubowski – 34kg 850g. Kolejne miejsca – za które wręczono nagrody – zajęli Łukasz Hyżyk, Piotr Namysł i Bartosz Maciejewski.

Największą rybą zawodów był karp o masie 11kg 125g – złowił go Mateusz Leszczyński, otrzymał pamiątkową statuetkę. Jedyną startującą kobietą była Natalia Nowicka – zawody zakończyła na 16 miejscu z wynikiem 15kg 700g – otrzymała pamiątkowy puchar.

Wśród wszystkich zawodników, zgodnie z ideą naszego Koła, nagrodami zostali wyróżnieni wszyscy uczestnicy do 16 lat – upominki dzięki wsparciu ze strony Prem-Vit. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną rywalizację. Zawody odbyły się w sportowej, koleżeńskiej atmosferze.

Za pomoc w organizacji tej imprezy bardzo dziękujemy naszym partnerom: KarpExpert Września, Matchpro, Bimex, SzyHa Carp Fishing, Urząd Miasta w Słupcy – relacjonujr prezes Koła nr 14 Mostostal, Olgierd Nowicki.

 

 

FOTO: Koło Wędkarskie nr 14 Mostostal Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *