Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Motocykl zderzył się z osobówką. Dwie osoby poszkodowane.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem motocykla i samochodu osobowego doszło dziś około godziny 15:00 w miejscowości Siernicze Wielkie w Gminie Ostrowite.

Na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 262 zderzyły się motocykl i samochód osobowy.

Na miejsce wysłano strażaków z PSP w Słupcy, OSP Ostrowite, OSP Kąpiel, a także OSP Budzisław Kościelny oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.

W drodze jest również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby z obu pojazdów.

Przyczyny zdarzenia ustali policja. Ruch w tym miejscu może być utrudniony.

 

 

FOTO: OSP Budzisław Kościelny/PSP Słupca

5 odpowiedzi

  1. Nie wiem Kto w tym przypadku jest winien…. ale z obserwacji tylko z wczorajszego dnia to motorzysci szukają nieszczęścia oczywiście nie wszyscy ale jest wielu którzy sami szukają nieszczęścia i tak po prostu trzeba ich nazwać idioci …m

  2. Witam.
    Jestem bratem Przemka poszkodowanego motocyklisty i zarazem świadkiem zdarzenia – nie gapiem , jechałem za nim wracaliśmy ze zlotu . Cudem sam wyhamowałem i go nie rozjechałem . Jak idiota z impetem wjeżdża na skrzyżowanie na Stopie i mało nie zabija ojca 2ki małych dzieci wracajacego do domu oraz pasażera to motocyklista jest temu winien? On go nawet nie zobaczył , tylko mu mignał tak się spieszył .Ludzie o czym wy mówicie. Darujcie sobie te komentarze bo przez idiote nie winny człowiek leży w szpitalu i cierpi.
    Dziękuję skończyłem

  3. Częściej kierowcy w osobówkach stwarzają zagrożenie niż motocykliści. Gdyby zamiast motocykli jechała tam ciężarówka to niebyło by co zbierać . Kierowca miałby 3 osoby na sumieniu i mase nie przyjemności przez jednego delikwenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *