Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Motocykliści kończą sezon

26 września słupeccy motocykliści oficjalnie zakończą tegoroczny sezon. Organizatorem imprezy jest Klub WFM Słupca.

To już swego rodzaju tradycja, że dwa razy do roku nasze miasto opanowują wszelkiej maści jednoślady. Choć zakończenie sezonu to impreza mniejsza, niż jego rozpoczęcie, chętnych do przejażdżki i wspólnego spędzenia czasu nie brakuje. Organizatorzy liczą, że w tym roku będzie podobnie.

Kacper Urbański, prezydent WFM Słupca

 

 

Impreza rozpocznie się o 14:30 zjazdem motocyklistów w słupeckim amfiteatrze. Pół godziny później wszyscy wyruszą na paradę ulicami miasta, a od 15:30 w letniej siedzibie klubu nad jeziorem słupeckim odbywać się będzie spotkanie integracyjne. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. ognisko, muzyka, konkurencje motocyklowe i dużo dobrej zabawy.

Zanim fani dwóch kółek wyjadą na ulice Słupcy, na targowisku miejskim zorganizowane zostaną warsztaty z doskonalenia techniki jazdy oraz ratownictwa pod hasłem „Bezpiecznie na motocyklu. Sprawdź się! Pokaż co potrafisz!”. Projekt zrealizowany zostanie ze środków budżetu obywatelskiego, pozyskanych przez Klub Wielkopolscy Fani Motocykli. Aby wziąć udział w warsztatach należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz dostępny na stronie www.wfmslupca.eu.

 

 

Warsztaty poprowadzą: Jacek Molik oraz instruktorzy Kamaro Medical Service. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Sprawdzenie dokumentów i rejestracja uczestników od 9:00. Początek warsztatów o 10:00.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz