Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Motocyklista potrącony koło Lidla

Do szpitala trafił motocyklista, który brał udział w wypadku na ulicy Kopernika w Słupcy.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 21:00. Prawdopodobnie oba pojazdy jechały ulicą Kopernika. Ze wstępnych i niepotwierdzonych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem marki Renault kobieta wymusiła pierwszeństwo próbując skręcić na parking przy Lidlu.

W skutek tego uderzyła w jadącego w stronę Piotrowic motocyklistę. Na miejscu pracuje straż i policja, która bada okoliczności zdarzenia. Droga jest nieprzejezdna. Motocyklista i kierująca samochodem zostali przetransportowani do szpitala.

Krótki film ze zdarzenia obejrzycie na Twoja Słupca.tv

 

 

 


Najnowsze komentarze
  • Kumulacja czyli głupia baba za kółkiem i dawca na szlifierce …. to nie mogło się inaczej skończyć. Swoją drogą ciekawe ile Tym motocyklem jechał że tak wycydził w tą lagune

  • Przy 50 km/h nie byłoby takich zniszczeń.

  • Skrecajac wymusila pierszenstwo… zapewne rozmawiajac jeszcze przez telefon.Kobiety za kierownica rozmawiajace przez komorke to plaga na drogach. Dodac do tego jeszcze papieros w dloni przy wykonywaniu skretu. Wszyscy to widza tylko nie policja. Przepraszam te kobiety ktore tego nie robia.

  • Jak się czegoś nie wie do końca to się nie komentuje. Akurat ona nie paliła fajki i nie trzymała telefonu w ręce. Więc naprawdę ludzie, jak nie wiecie to nie piszcie takich bzdur.

    • Kyz jak nie rozumiesz komentarzy to sie do nich nie odnos

Dodaj komentarz