Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Muzyk otworzył drzwi

Na dwa dni Centrum Kultury Muzyk w Słupcy otworzyło swoje drzwi dla potencjalnych uczniów. Zainteresowani nauką w szkole mogli zwiedzić placówkę, przymierzyć się do instrumentów i zapoznać z jej ofertą edukacyjną.

Centrum Kultury Muzyk rozpoczęło swoją działalność w Słupcy w 2010 roku. Pomimo krótkiego stażu, szkoła cieszy się dużym zainteresowaniem głównie ze strony dzieci i młodzieży, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania i talenty z różnych dziedzin sztuki. W ofercie szkoły znaleźć można bowiem także zajęcia plastyczne, taneczne, czy teatralne. Najwięcej możliwości placówka oferuje jednak w zakresie muzyki.

Krystian Bartczak, właściciel CK Muzyk

 

 

Co roku, w ofercie Centrum Kultury Muzyk pojawiają się nowe propozycje dla uczniów. W tym roku wśród takich nowości znalazły się m.in. karate, joga, nauka i wspomaganie pisania i czytania dla dzieci przedszkolnych i uczniów klas 1-3, zajęcia logopedyczne, gimnastyczne, korekcyjne oraz komputerowe. Ciekawym pomysłem są również zajęcia adaptacyjne prowadzone w przedszkolach.

 

 

Kolejne drzwi otwarte w Centrum Kultury Muzyk odbędą się 6 września. Na wszystkich, którzy odwiedzą w tym dniu szkołę i zdecydują się zapisać dziecko na zajęcia czeka specjalna oferta. Zapraszamy!

Fot. Szymon Nowicki

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *