Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Muzyka wybrzmiała przy słupeckiej promenadzie

W niedzielę w rejonie Promenady Niepodległości i ulicy Wojska Polskiego w Słupcy odbyło się wydarzenie pod nazwą Muzyczne Lato – Słupca 2023.

Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „ANMAR” oraz Roby Wood Roberta Witowskiego.

Podczas niedzielnego wydarzenia, obfitującego w ciepłą i słoneczną pogodę przed przybyłą publicznością zaprezentował się zespół akordeonowy w składzie: Anna, Kuba, Krzysztof Kołodziejczak, Cezary Wolniakowski pod opieką Krystiana Bartczaka.

W dalszej kolejności wystąpił młody zespół z LO w Słupcy Minds Mirror w składzie: Kamil Marciniak, Dominika Połeć, Antonii Górski, Ania Koziorowska, Dominik Stadnik, Miłosz Cybulski.

Na zakończenie zaprezentował się zespół Hot Flot w składzie: Sławomir Kaliszewski, Aleksander Wheelmaker, Robert Witowski, Artur Górski. Przybyła publiczność miała okazję odwiedzić stoiska przygotowane przez Spółdzielnię Mleczarska Udziałowców Strzałkowo, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Słupcy, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Michalinowie, Roby Wood, Monikę Pędowską oraz Stowarzyszenie ANMAR.

Partnerami i sponsorami wydarzenia byli: Bank Spółdzielczy w Słupcy, Miejski Dom Kultury w Słupcy. Projekt pt. Muzyczne Lato – Słupca 2023 był współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Słupca oraz w swym zamyśle ma promować lokalnych twórców muzycznych, poprzez ich występy na terenie miasta Słupcy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *