Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Myszakówek zbiera na serce na nakrętki

Po tym jak w kilku lokalizacjach w naszym powiecie zdecydowano o postawieniu pojemnika w kształcie serca na nakrętki swój postanowili zakupić również mieszkańcy sołectwa Myszakówek w Gminie Zagórów.

W internecie powstała specjalna zbiórka.-Zbieramy pieniążki na pojemnik do zbiórki nakrętek po butelkach w kształcie czerwonego serduszka.

Koszt takiego serduszka to 1700 zł Zebrane w ten sposób pieniądze z nakrętek będą przeznaczone na różnego typu akcje chatytatywne, szczególnie na chore dzieci.

Zachęcamy do wpłaty pieniążków każda złotówka się liczy razem możemy zdziałać wiele- czytamy na stronie zbiórki, którą znajdziecie TUTAJ.

Pomysłodawcami inicjatywy Patryk Baranowski i Mateusz Musiałowski.


Najnowsze komentarze
 • Nie lepiej te 1700zl przeznaczyc na jakis cel a nakretki zbierac np w karton?

  • A co ci w tym przeszkadza? Zbieramy =Chcemy pomagać. A tu widać że jeszcze jakieś problemy;)

 • Popieram @Adam. Nie wiem czy każdy wie ile trzeba zebrać tych nakrętek żeby wyszło te 1700zł co idzie na serce.
  Koszt kg nakrętek to 20-60gr. Czyli licząc maksymalną cenę to żeby serce się zwróciło trzeba zebrać prawie 3tony!!! Ciekaw jestem kiedy tam się uzbiera te 3 tony.
  Bardziej widzę w całej akcji chodzi o modę na stawianie takich serc niż o prawdziwą pomoc. Bo chcąc zbierać nakrętki można je magazynować w kartonie czy zwykłym koszu.

 • Rocznie w Polsce na nowotwory umiera 100tys osób czyli co godzinę średnio 11 osób.

 • To jest nic innego jak działania pijarowskie urzędników którzy chcą pokazać jak to działają żeby pomagać potrzebującym. Tylko szumu przy tym jest dużo zdjęcia burmistrzów na forach a efekty tak marne ze nic konkretnego za te zebrane grosze się nie zrobi. Do tego serca wchodzi pewnie nakrętek za 30zł wiec żeby się najpierw zwróciło to serce to trzeba uzbierać 60 pełnych serc i to będzie 1800 które trzeba wydać na to żeby burmistrz mógł się pokazać jak to miasto pomaga i kupuje serce na zbieranie nakrętek. Śmieszne to jest a zarazem przykre ze włodarzy miasta stać tylko na tyle.

 • Popieram… Nasz burmistrz też już foteczkę ma…. ale trzeba przyznać że ładnie serduszko prezentuje się przed urzędem

Dodaj komentarz