Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Na balu u Gazety Słupeckiej

Gazeta Słupecka- najstarszy tytuł polskiej prasy lokalnej, świętowała wczoraj swoje urodziny. W restauracji Czardasz w Piotrowicach redakcja Gazety zorganizowała dla swoich czytelników i nie tylko bal na 25- lecie działalności.

Pomysł wydania Gazety Słupeckiej zrodził się w czerwcu 1989 r. a jej założycielem i pierwszym redaktorem naczelnym był Jacek Bartkowiak. Oprócz niego w skład zespołu redakcyjnego weszli także: Michał Czerniak, Tomasz Garsztka, Jarosław Jarczyński, Stanisław Waligóra oraz Andrzej Durski. Dziś z tego składu w redakcji nie pozostał już nikt, jednak to właśnie Jacek Bartkowiak czyli człowiek, od którego wszystko się zaczęło, otworzył oficjalnie wczorajszy bal. Zapytaliśmy go, czy zakładając Gazetę spodziewał się, że doczeka takiej chwili.

 

 

W ciągu 25 lat przez redakcję Gazety przewinęło się wielu dziennikarzy i osób z nią współpracujących. Jedni szybko znikali, inni pozostawali na dłużej. Jubileusz to oprócz zabawy także okazja do podsumowań i wspomnień, którymi podzielili się z nami Waldemar Miernik i Katarzyna Rybicka- dziennikarze Gazety Słupeckiej.

 

 

Atmosfera podczas balu była znakomita, wszyscy wspaniale się bawili, a w programie nie zabrakło także konkursów i niespodzianek związanych z 25- leciem. Całej redakcji Gazety Słupeckiej gratulujemy i życzymy kolejnych, tak okazałych jubileuszy.

 

 

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz