Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Na warsztatach dla kapelmistrzów

W X edycji Warsztatów dla Kapelmistrzów – Tamburmajorów Orkiestr Dętych” Zapanuj nad swoją orkiestrą” wzięła udział Alicja Matuszak z grupy Zagórowskich Mażoretek.

-Od 9-11 grudnia odbywała się w Dzietrzkowicach IX Edycja warsztatów dla Kapelmistrzów – Tamburmajorów Orkiestr Dętych „Zapanuj nad swoją orkiestrą” z zakresu dyrygowaniu buławą.

Prowadzącym zajęcia był były Tamburmajor Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego im. Józefa Wybickiego w Warszawie Mirosław Chilmanowicz. Na tych warsztatach miała zaszczyt uczestniczyć nasza instruktorka Alicja Matuszak prowadząca Grupę Zagórowskich Mażoretek, która szkoliła się w zakresie dyrygowaniu buławą.

Dzięki warsztatom mogła zaprezentować swoje nowo zapoznane umiejętności na IV Jarmarku Bożonarodzeniowym w Zagórowie, gdzie poprowadziła Orkiestrę Reprezentacyjna Miasta Zagórów wraz z mażoretkami. Wiedza, którą zdobyłam na warsztatach na pewno nie pójdzie na marne i dalej będę się rozwijać jako Tamburmajor – tak opisała swoje wrażenia z warsztatów Alicja Matuszak.

Gratulujemy Alicji zapału i chęci zdobywania nowych umiejętności, które przełożą się na cały wizerunek Grupy Mażoretek- czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *