Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Na wycieczce w Bydgoszczy i Toruniu

W dniach od 16 do 18 sierpnia dzieci z terenu miasta Słupcy i Powiatu Słupeckiego uczestniczyły w trzydniowym wyjeździe wakacyjnym do Torunia i Bydgoszczy.

– Wyjazd był możliwy dzięki realizacji projektu pod nazwą „Wesołe Wakacje z Latem 2023”, który był współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Słupca oraz sponsorów: KONSPOL HOLDING Słupca, Individual Manufactory Słupca.

Parterami projektu byli: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy i Klub Dziecięco – Młodzieżowy ze Słupcy.

Podczas trzydniowego wyjazdu dzieci miały zapewnione wyżywienie, nocleg oraz liczne atrakcje turystyczne, w tym: pobyt w Muzeum T. Halika i piwnicy Hanzy; zwiedzanie Fortu IV wraz z pokazem wypieku piernika; rejs tramwajem wodnym trasą Staromiejska po Bydgoszczy; pobyt w Muzeum Mydła i Historii Brudu i w Domu Toruńskich Legend.

Ostatniego dnia dzieci przebywały w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz na pokazie w Planetarium. Serdeczne podziękowanie kierujemy do kadry wychowawczej oraz Biura Usług Turystycznych Orchowscy za przygotowanie atrakcyjnej wycieczki edukacyjnej – czytamy w relacji organizatorów wydarzenia, stowarzyszenia ANMAR.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz