Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nachowiak odchodzi. Zmiana rzecznika w słupeckiej komendzie.

Swoją pracę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy kończy rzecznik prasowy, Marcin Nachowiak.

Od 1 marca rozpocznie on pracę w Komemdzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu. -W związku z zakończeniem służby w Komendzie Powiatowej PSP w Słupcy, jednocześnie z zakończeniem pełnienia funkcji Oficera Prasowego, proszę przyjąć serdeczne podziękowania za udaną, przyjazną i życzliwą współpracę.

Prawie trzy letni okres pełnienia przeze mnie funkcji Oficera Prasowego słupeckiej komendy był dla mnie czasem cennych doświadczeń i ciekawych spotkań. Znając trud i tempo pracy w mediach cieszę się, że udało się nam wspólnie stworzyć dobre relacje.

Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie, wsparcie i profesjonalizm podczas naszych wspólnych działań. Wraz z podziękowaniami proszę przyjąć życzenia wielu sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Jednocześnie chciałbym poinformować, że z dniem 1 marca 2021 r. funkcję Oficera Prasowego słupeckiej komendy będzie pełnił st.kpt. Mariusz Pawela. Telefon komórkowy oraz adres email do kontaktów pozostają bez zmian- czytamy w informacji nadesłanej do naszej redakcji.

My również dziękujemy za udaną współpracę, a w nowej pracy życzymy wszystkiego co najlepsze!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz