Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nadgrodkiewicz w Zarządzie WZPN

Spore zmiany przyniosły sobotnie wybory w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej.

Ich celem było wyłonienie nowego prezesa. Dość niespodziewanie na tym stanowisku nastąpiła zmiana. W pierwszej turze dotychczasowy prezes Stefan Antkowiak otrzymał 65 głosów z kolei jego rywal. był zawodnik chociażby Lecha Poznań, Paweł Wojtala 51. Zaledwie 17 głosów zgromadził Łukasz Mowlik, a 16 Andrzej Mroziński. Doszło zatem do drugiej tury, w której Wojtala pokonał swojego konkurenta stosunkiem głosów 79 do 67 i został nowym prezesem WZPN.

Do Zarządu trafili także przedstawiciele Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Jednym z nich był prezes SKP Słupca, Robert Nadgrodkiewicz. -Chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie i oddanie na mnie swojego głosu– mówił. Oprócz niego w Zarządzie znaleźli się także Michał Wasik, prezes Sokoła Kleczew i Grzegorz Pietrzak prezes KOZPN Konin.

Do Komisji Rewizyjnej trafił natomiast Eugeniusz Nowicki, prezes Victorii Września. Z kolei w Sądzie Koleżeńskim znalazł się były prezes KOZPN Mirosław Durczyński. Prezes Medyka Konin Roman Jaszczak będzie jednym z członków delegacji WZPN na jesienny zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *