Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nadgrodkiewicz wraca do SKP

Niezbyt długo trwała rozłąka Roberta Nadgrodkiewicz ze Słupeckim Klubem Piłkarskim. Były prezes postanowił wrócić na Gajową i nie wykluczone, że już niebawem ponownie będzie kierował stowarzyszeniem.

Ośmioletnia kadencja Roberta Nadgrodkiewicza na stanowisku prezesa Słupeckiego Klubu Piłkarskiego zakończyła się na tegorocznym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym około miesiąc temu. Wówczas postanowił on nie ubiegać się o wybór na kolejną kadencję. Wielu zaskoczyła taka decyzja, a w skład nowego Zarządu weszli prezes Mirosław Bednarowicz, jego zastępca Marcin Staśkiewicz oraz Krzysztof Rewers i Piotr Głowala. Były prezes nie porzucił jednak słupeckiej piłki i w ostatnim czasie systematycznie widywany był na meczach zarówno pierwszej drużyny, jak i grup młodzieżowych. Na ostatnim spotkaniu seniorów Zarząd oficjalnie podziękował mu za wcześniejszą działalność na rzecz klubu wydawało się zatem, że jego przygoda z SKP definitywnie dobiegła końca.

Okazuje się jednak, że jest zupełnie odwrotnie. Taką informację otrzymaliśmy wczoraj od samego zainteresowanego. -Decyzja o odejściu była błędem. Potrzebowałem czasu, żeby to do mnie dotarło, ale teraz z pełną stanowczością mogę stwierdzić, że nie mogę się z tym pogodzić. Przez wiele lat działałem dla dobra słupeckiej piłki i nie wyobrażam sobie, żeby tak to się skończyło. Wiele osób namawiało mnie do powrotu i postanowiłem, że wracam. Jestem po słowie z obecnym Zarządem i w tej sprawie doszliśmy już do porozumienia-  mówi Robert Nadgrodkiewicz. Zdaniem wielu decydujący wpływ na taki obrót spraw miała pucharowa porażka SKP z Polaninem Strzałkowo. W związku z powrotem byłego prezesa w szeregi SKP zmianie ulegnie skład Zarządu. Konieczna jest zatem kolejne walne zebranie wyborcze klubu. To ma odbyć się zaraz po świętach. Nieoficjalnie mówi się o tym, że Nadgrodkiewicz ponownie zostanie wybrany prezesem na kolejną kadencję. O sprawie informować będziemy na bieżąco.


Najnowszy komentarz
  • Jeśli informacja pojawiła się dzisiaj to jeszcze jutro będzie aktualna?

Dodaj komentarz