Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nagrodzeni Stypendiami Burmistrza

Jak co roku burmistrz Słupcy nagrodził najlepszych uczniów stypendiami naukowymi. Wyróżnienia zostały wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w poszczególnych placówkach.

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej Stypendia Burmistrza otrzymały: Olga Plewa z klasy 5a (śr. 6,00) oraz Paulina Szymańska z klasy 6b (5,83). Tradycyjnie, wręczono również Nagrody Burmistrza dla najlepszych uczniów na poziomie klas 4-6. Wśród nagrodzonych znalazły się: Zuzanna Rakowicz z klasy 6a (5,58), Katarzyna Górska z klasy 5b (5,67) i Wiktoria Smoter z klasy 4b (5,42). Po raz pierwszy w szkole przyznana została również nagroda „Omnibus” ufundowana przez prywatnego sponsora. Otrzymał ją uczeń klasy 5a – Kamil Bartkowiak (5,82). Z kolei w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza Stypendiami Burmistrza wyróżniono: Amelię Kłaniecką z klasy 6c (6,00) i Klaudię Janiak z 6b (5,92). Nagrody Burmistrza otrzymali: Michał Rogalski z klasy 6a (5,83), Wiktor Dobrowolski z 5c (5,83) i Maria Miler z 4d (5,75). Za najlepsze wyniki w nauce nagrodzono również uczniów Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika. Stypendia Burmistrza otrzymali w tym roku: Katarzyna Chmielewska (5,70), Konrad Romański (5,66) i Marcin Górski (5,53). Co ciekawe, wszyscy reprezentowali klasę 3f. Warto dodać, że to właśnie ta klasa osiągnęła w tym roku najwyższą średnią w szkole. Nagrody Burmistrza otrzymali: Natalia Mydłowska z klasy 3f (5,53), Agnieszka Michalak z klasy 2f (5,50) i Adam Urbaniak z klasy 1d (5,50).

Oprócz wyróżnień za najlepsze wyniki w nauce przyznano również Nagrody Radnych Miasta Słupca za szczególne osiągnięcia w pracy społecznej i samorządowej. W „Jedynce” otrzymali je: Antoni Kalisty, Natalia Słowińska, Zuzanna Rakowicz, Kamil Bartkowiak i Olga Plewa. W „Trójce” uhonorowani zostali: Zuzanna Kuchowicz, Oliwia Król, Marta Ziółkowska, Amelia Kłaniecka i Wiktoria Woźniak, a w gimnazjum: Monika Jankowiak, Maria Wisła, Gabriela Wolniakowska, Aleksandra Pelo i Julia Wojtczak.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz