Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nagrodzili najlepszych Absolwentów słupeckich szkół

Najlepszych Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3 nagrodził słupecki Urząd Miasta.

-Dzisiaj, 8 lipca br. absolwenci słupeckich szkół podstawowych odebrali zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty 2022 r. Data ta w tym roku jest obligatoryjna, określona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Ze względu na to, że wynik egzaminu ósmoklasisty jest jednym z kryteriów przyznania Nagrody dla Najlepszego Absolwenta Szkoły, na podstawie Regulaminu Rady Miasta Słupcy dotyczącego przyznawania nagród i stypendium uczniom, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Słupca, takie nagrody mogły być wręczone właśnie dzisiaj.

Tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły uzyskali: Lena Witkowska Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy i Gracjan Kujawa Absolwent Szkoły Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Słupcy.Absolwenci na świadectwach w klasach IV-VIII uzyskali bardzo wysoką średnią ocen, odnosili znaczące sukcesy w konkursach na szczeblu wojewódzkim i międzynarodowym oraz uzyskali bardzo wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty.

 

 

Wręczenie zaświadczeń przez dyrektorów szkół miało charakter uroczysty. Podczas tego spotkania w imieniu Burmistrza Miasta Słupcy, absolwentom nagrody w wysokości 500 złotych wręczył Zastępca Burmistrza – Jacek Szczap.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Wszystkim Absolwentom życzymy trafnego wyboru szkoły ponadpodstawowej i wspaniałych wakacji!-czytamy na stronie Urzędu Miasta.

 

FOTO: Urząd Miasta/Referat Promocji


Brak komentarzy

Dodaj komentarz