Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Nagrodzili najlepszych czytelników w 2023 roku

Swoich najaktywniejszych czytelników ponownie nagrodziła Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy.

– W pierwszy dzień naszych uroczystości mieliśmy zaszczyt uhonorować Najaktywniejszych Czytelników 2023 roku – laureatów prestiżowego tytułu Bibliofil 2023. To zaszczytne wyróżnienie trafiło do osób, które przez cały rok niezmiennie kroczyły ścieżką wiedzy, kultury i pasji czytania.

W kategorii dzieci i młodzieży, nagrodę otrzymali ci, którzy pochłonęli najwięcej książek, niezwykle aktywne osoby, które przekraczały granice literatury: Mateusz Lazarek, Wojciech Jasiński, Natalia Jasińska, Jagoda Majchrzak, Marcin Rogalski. Nie zapomnieliśmy także o naszych dorosłych czytelnikach, którzy są niezastąpioną częścią naszej bibliotecznej społeczności: Stanisława Podborna, Anna Szrama, Anna Borak.

Dziękujemy Wam za Waszą pasję, zaangażowanie i wierność naszej bibliotece! Jesteście inspiracją dla nas wszystkich. Dopełnieniem uroczystości było zaszczycenie nas swoją obecnością przez Burmistrza Miasta Słupcy, pana Jacka Szczapa! Burmistrz Jacek Szczap osobiście pogratulował naszym laureatom, doceniając ich pasję do czytania i zaangażowanie w rozwój kultury oraz edukacji naszej społeczności.

Dziękujemy, Panie Burmistrzu, za wsparcie i docenienie naszej pracy oraz za udział w naszych uroczystościach!- czytamy na stronie biblioteki.

 

FOTO: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *