Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Nagrywali wywiad z Linettym

Mieszkańcy Strzałkowa mieli ostatnio niepowtarzalną okazję rozmowy z piłkarzem Lecha Poznań oraz reprezentantem Polski w piłce nożnej. 

Dawid Szymczak i Michał Gaca, którzy na YouTube tworzą kanał Strefa Futbolu właśnie rozpoczynają nową serię. Tym razem będą spotkać się z różnymi ludźmi związanymi z piłką. W pierwszym odcinku porozmawiają z piłkarzem Lecha Poznań, Karolem Linettym. -Pomysł, by przeprowadzać wywiady pojawił się dość dawno. Długo szukaliśmy formy, jak miałoby to wyglądać. Zależało nam na tym, aby kolejne odcinki miały podobny, uniwersalny schemat, a jednocześnie były atrakcyjne dla widza. Bodźcem, który popchnął nas do umówienia pierwszych gości było spotkanie z Romanem Kołtoniem na naszym wydziale. Poza redaktorem Polsatu Sport gościem specjalnym był właśnie Karol Linetty. Trudniej było się dograć z piłkarzem ze względu na napięty grafik i pośrednictwo rzecznika Lecha Poznań. Dzięki przychylności Karola wszystko udało się spiąć dość szybko i efekty będzie można zobaczyć już za kilka dni. Naturalnie kolejnym gościem będzie Roman Kołtoń, a pomysłów na to z kim jeszcze porozmawiamy nie brakuje. Mogę zdradzić, że naszą wielką ambicją jest rozmowa z kimś bardzo wartościowym, na co dzień pracującym w cieniu dużej piłki. To tak w formie zagadki na koniec. Czy się uda? Mamy ogromną nadzieję, że tak– mówi Dawid.

12915042_1003705046331780_1092771350_o

 

Pierwszy odcinek, w którym porozmawiają z piłkarzem Lecha Poznań zostanie opublikowany już niebawem na kanale Strefa Futbolu. Zachęcamy do jego subskrybcji i śledzenia.


Najnowszy komentarz
  • wiolka im zalatwila ihihi

Dodaj komentarz