Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Najlepsi czytelnicy ponownie nagrodzeni

Najlepszych czytelników ostatnich miesięcy nagrodziła Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy.

– Mamy ogromną przyjemność podzielić się wspaniałymi wiadomościami! W sierpniu i wrześniu wręczyliśmy kolejne dyplomy „Małego Czytelnika”. Wyróżniliśmy naszych młodych czytelników za ich wysiłek i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy przez czytanie.

Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ czytanie to klucz do nieograniczonych możliwości i rozwoju. Gratulujemy Antosi, Filipowi, Hani, Jakubowi, Julianowi, Julicie, Mateuszowi, Matyldzie, Mateuszowi, Szymonowi, Natalii, Wojtkowi, Piotrusiowi i Wojtkowi.

Ale to nie wszystko! Powitaliśmy też maluchy, które otrzymały wyprawki czytelnicze i przystąpiły do projektu Mała książka – wielki człowiek. Wyprawki pomogą im rozwijać swoją miłość do książek. Witamy Olę, Maję, Marcina, Michała i Natalię.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, opiekunom i naszym małym czytelnikom za udział w programie. Jesteśmy dumni z naszych Małych Czytelników i czekamy z niecierpliwością na to, co przyniesie przyszłość.

Wierzymy, że książki to magiczne klucze do odkrywania nowych światów i marzeń. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej bibliotecznej społeczności! -czytamy na stronie biblioteki.

 

 

FOTO: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy


Brak komentarzy

Dodaj komentarz